Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Yolluk Fiyatları – 200 TL’den Başlayan Fiyatlara Yolluk Modelleri!

Yolluk Fiyatları Ne Kadar Olmalı? Yolluk Fiyat Araştırmanızda Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Dar ve küçük alanlar için kullanımı oldukça gerekli olan ve sıklıkla tercih edilen yolluklar fiyatları bakımından farklılık gösterebiliyor. Kullanım alanlarına göre de değişen bu farklılıkları neye göre değerlendirmeniz ve nasıl bir yolluk seçmeniz ve yolluk fiyatları konusunda nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda öğrenmeniz gerekenler varsa doğru yazıdasınız!

Şıklığıyla göz kamaştıran evler ve ofisler için bazı dekoratif ürünler vardır ve bu ürünler çoğu zaman kullanışlılıkları konusunda rahatlattıkları gibi görsellikleriyle de ortama hava katarlar. Yolluklar da bunlardandır. 

Evlerin ve iş yerlerinin koridorlarında, dar alanlarında yolluk kullanımının yaygın olduğunun farkında olabilirsiniz. Hatta siz de eviniz ya da iş yeriniz için ucuz yolluk arayışında olabilirsiniz. O halde aralarında fiyat açısından çok büyük farklılıklar da gözlenebilen yollukları tercih ederken, kaymaz yolluk modelleri ve fiyatları hakkında bilgi edinirken nelere dikkat etmeniz gerektiğini bilmelisiniz.

Kaymaz yolluk metre fiyatları nedir, en uygun yolluk fiyatları nasıl oluyor ve güvenilir mi merak ediyorsanız, aklınızdaki tüm sorulara yanıt bulmaya başlayalım…

Hangi Ortam İçin Yolluk Tercih Etmelisiniz? - Yolluk Fiyatları Hakkında En Önemli Detay!

Kaliteli veya ucuz yolluk fiyatları hakkında detayları öğrenmek istiyorsanız öncelikle hangi ortamlar için bir yolluk seçeceğinizi ifade etmelisiniz. Evinizi için bir yolluk tercihi yapmak istiyorsanız çok farklı seçenekler bulunur ve bunlar birbirinden farklı fiyatlara sahip olabilir. Evlerde en çok tercih edilen yolluk türleri pelüş ve tüylü olanlardır.

İş yerleri için seçilmesi gereken yolluk modelleri ise çok fazla tüylü yapıda olmaz. Hatta leke tutmayan özel bir malzemeden üretilen bu yolluk modelleri arasında ucuz yolluk çeşitleri de bulunabileceği gibi genellikle ev yolluklarından daha yüksek fiyatlı olabilirler. Bunun nedeni de iş yerlerinde ve ofislerde kullanılan yollukların daha dayanıklı olmasıdır. Ayrıca boyut olarak iş yerlerinde kullanılan yolluklar daha büyük olabilmektedir. Böylece yolluk fiyatları mekana göre ve mekanda bulundukları konuma göre değişebiliyor.

Dekoratif Seçenekler Mi Arıyorsunuz? – Yolluk Fiyat Farklarına Etki Eden Durumlar

Ortamlarınızı canlandırmanın, keyif katmanın ve daha verimli çalışma alanları yaratmanın en etkili yollarından biri dekorasyondur. Yolluk seçiminizi yaparken dekorasyon konusuna dikkat etmeniz de bu bağlamda önemlidir. Dekoratif yolluk seçeneklerinin yolluk fiyatları hakkında nasıl bir fikir vereceğini merak ediyorsanız biraz bu konudan bahsedelim. 

En ucuz yolluk fiyatları daha düz ve kısa yollukları ifade edeceğinden, bu yollukların dekoratif amaçlı kullanıldıklarını, çok fazla alanı kaplamadıklarını, renkleriyle ve desenleriyle ortamı şenlendirmek ve odanın diğer mobilyalarının renkleriyle uyum sağlamak amacıyla üretildiklerini ifade etmek gerekir. Yine de desenli, oval kenarlı ucuz yolluk seçenekleri de kendi içlerinde fiyat farklılıkları gösterebilir. Kaymaz yolluk metre fiyatları, kaymaz tabanı bulunmayanlara göre daha fazla olacaktır.

Evlerde kullanılan desenli ucuz yolluk alternatiflerinden farklı olarak iş yerleri için logolu yolluk seçenekleri bulunur. Logolu yolluk fiyatları da yine metre başına değişiklik gösterir. Ayrıca üzerine işlenecek olan logonun büyüklüğü, renklerin çeşitliliği ve yolluğun malzemesinin özellikleri de yolluk fiyatları konusunda detayların oluşmasına sebep olabilir. 

En İyi Yolluk Özellikleri Neler? – Kaymaz Yolluk Modelleri ve Fiyatları

Evler ve iş yerleri için birbirinden farklı özellikler, yollukların tercih edilme oranlarını etkiler. Evlerde kullanılan yollukların kaymaz taban, anti alerjik, kolay temizlenebilen özelliklerde bulunması oldukça elzemdir.

Ofislerde ise kolay kolay alev almayan özellikteki güvenli yolluklar tercih edilir. Aynı zamanda leke tutmayan özel malzemeden üretilmiş yolluk modelleri de iş yerlerinin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. 

Yolluk fiyatları bu özelliklere göre değişebiliyor. Bir yolluğun özelliği arttıkça fiyatların artması da kaçınılmaz oluyor. En uygun yolluk fiyatları sizi mutlu etse de özellik açısından yolluğun sizin ihtiyaçlarınız için yetersiz olabileceğini göz ardı etmeden seçimlerinizi yapabilirsiniz. Ucuz yolluk halı düşünmeden önce özellikleri gözden geçirin. 

Yolluk fiyatları en çok kaydırmaz taban konusunda farklılık gösterebiliyor. Çünkü hem evlerde hem de çalışma alanlarında kaymaz taban yapısına sahip yolluklar çok daha fazla kullanılır. Kaymaz yolluk fiyatları bu yüzden biraz daha fazla olabilir. 

Hangi Ebatlarda Yolluk Seçimi Yapacaksınız?

Yolluk fiyat farklarının temel nedeni ebatlarıdır. Kaymaz yolluk metre fiyatları en uygun yolluk fiyatları üzerinden başlayarak metre başına artış gösterecektir. Bu sebeple ucuz yolluk seçimi yapmak istiyorsanız alan genişliğinizi göz önünde bulundurmalı, büyük bir alan için yolluk tercih ediyorsanız fiyatlarının en ucuz şekliyle olmayacağını bilmelisiniz. Yine de ebadına göre diğer yolluklardan daha uygun fiyatlı yolluk bulabilirsiniz. 

Ucuz yolluk arayışınızda uzunluk ve genişlik önemli faktörlerdir. Uzun bir koridor boyunca kullanacağınız yollukla kapı girişinde belirli bir alanı kaplayacak küçük bir yolluğun arasında fiyat farkının oluşması fazlasıyla normal bir durumdur. Aynı şekilde koridor halısı ile eni de geniş olan bir antre halısının arasındaki fiyat farkı da anlayışla karşılanabilir. Kaymaz yolluk modelleri ve fiyatları bu yüzden farklılıklara sahip.

İş Yerleri İçin En İyi Seçenek Kurumsal Logolu Yolluklar! – Logolu Yolluk Fiyatları

Çalışma ortamınızı iyileştirmek, boş kalan alanları doldurmak ve dekoratif bir seçenek yaratmak istiyorsanız muhakkak kurumsal logolu yolluk seçeneklerini değerlendirmeli, dilediğiniz malzeme üzerine işenen logonuzla marka değerinizi arttırmalısınız. 

Kurumsal logolu yolluk fiyatları sizin için önemliyse bilmeniz gereken, kullanım alanının genişliğidir. Alanınız fazlasıyla genişse ve uzunsa kullanacağınız logolu yolluk da o oranda pahalı olabilir. Küçük ve dar alanlar için tercih edeceğiniz kurumsal logolu yolluk fiyatları çok daha uygundur.

Ofisinizin ya da iş yerinizin markanızı en iyi haliyle yansıtması için girişte, giriş koridorlarında ve diğer farklı alanlarda kurumsal logolu yolluk kullanmalısınız. Böylece müşterilerin hafızasında ve bilinçaltında iyi bir yere konumlanabilirsiniz.

Kaliteli Ürünleri Tercih Edin! - 200 TL’den Başlayan Yolluk Fiyatları Gerçekçi Mi?

Çalışma ve yaşam alanlarınız için bir ürün tercih edeceğiniz zaman pahalısı da ucuzu da bulunur. Fakat malzeme kalitesinden kullanışlılığa, özelliklerinin fazlalığından dokularına kadar birçok etken sebebiyle fiyatlar değişiklik gösterebilir. Yolluk fiyatları konusunda da durum böyledir. 200 TL’den başlayan fiyatlara ve hatta çok daha düşük fiyatlara yolluklar görebilirsiniz. Ancak önem vermeniz konu kalite olmalıdır. 

Kalitesi düşük, kullanışsız, kolay temizlenemeyen, ortamın büyüklüğüne uyum sağlayamayan yolluk fiyatları uygun olsa da sık sık yolluk değişimi yapmanız gerekebilir ve bu da masraf oluşmasına sebep olur. Kurumsal logolu yolluk tercih edeceğinizde de aynı durum oluşur ve kötü baskı yapan bir yere yaptırdığınız logolu yolluk fiyatları ne kadar uygun olsa da firmanızın ve markanızın itibarını zedeleyebilir. Tüm bu sebepleri düşünürsek öncelikle kaliteyi hedeflemelisiniz.

Yolluklarda Kaliteyi Tercih Edin ve Alanlarınızı Güzelleştirin!

Evlerinizde ve ofislerinizde en kaliteli, modern ve hoş tasarımlı yollukları tercih ederek yaşamdaki verimliliğinizi arttırabilir, keyifli anlar yaşayabilirsiniz. İtibarınızı da koruyacağınız kaliteli yolluklarınızı kapınızın girişinden itibaren tüm koridorlarınızda gönül rahatlığıyla kullanmak istiyorsanız Golden Carpet ürünleriyle mutlaka tanışmalısınız.

Yolluk seçiminizi yaparken kaliteden ödün vermemeniz gerektiğini bilerek seçiminizi yapmanızın tam zamanı! Golden Carpet sizin için tam da bu amaca yönelik çalışmalar gerçekleştiriyor, ofisleriniz için en iyi seçenekleri sunuyor. Kurumsal logolu yolluk fiyatları ve çok daha fazlası için bizimle iletişime geçebilir, tüm yolluk fiyatları ve çeşitleri hakkında bilgi edinebilirsiniz. 

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484