Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Paspas

Özgünlük Arayanlar İçin logolu Paspaslar!

Kaliteli ve akılda kalıcı logolu seçenekleri için doğru adrestesiniz! Özel olarak imal ettiğimiz promosyon paspaslarla firmanıza özel kurumsal çözümler sunuyoruz!

Beğenileriniz ve beklentileriniz doğrultusunda özel tasarımı yapılan logolu paspaslar, kurumsal renklerinize uygun, markanızın logosu ya da promosyon olma niteliği taşıyan herhangi bir görsel materyalle hazırlanmaktadır. İmalatını gerçekleştirdiğimiz tüm promosyon paspas modelleri anti alerjik ve bakteri barındırmayan malzemeden imal edilir. Hem kolay kullanılır hem de uzun yıllar aynı görünümde kalır.

Logolu ya da özel görselli promosyon paspas talepleriniz için bize ulaşabilir, markanızı daha çok kişiye ulaştıracak tanıtım materyallerinizi edinebilirsiniz. Hem de Golden Carpet farkıyla!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Akılda Kalmanın En Etkili ve Hızlı Yolu!

Promosyon Paspas Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız logolu paspas modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Promosyon paspaslarınızın tasarımları hazırlanarak size gönderilecektir. Onayınıza istinaden üretim programına alınacaktır.

Logolu paspas fiyatları; hazırlanacak paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu paspas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37