Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Fiyatlar

Hali Fiyatlari 1

Halı Fiyatları

Kişisel ve kurumsal halı tasarımlarına özel fiyatlar, uygun ödeme koşulları ve kampanyalar Golden Carpet’ta!

Halı fiyatları; çocuk odası halısı, merdiven halısı, promosyon halı, logolu halı, duvardan duvara halı, karo halı, yat halısı çeşitleri arasından hangisini tercih edeceğinize, hazırlanacak halının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir.

Golden Carpet için beklentileriniz ve memnuniyetiniz çok önemli! Ev ve iş yerlerinize özel tasarım halı fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Halı Fiyatlarını Öğrenin

Paspas Fiyatları

Golden Carpet kalitesiyle tanışmanın tam zamanı! Ekonomik çözümler, projenize özel fiyatlar için doğru adrestesiniz…

Paspas fiyatları; dış mekan paspas, iç mekan paspas, logolu kıvırcık paspas, promosyon paspas modelleri arasından hangisini tercih edeceğinize, hazırlanacak paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir.

Golden Carpet için beklentileriniz ve memnuniyetiniz çok önemli! Ev ve iş yerlerinize özel tasarım paspas fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Paspas Fiyatlarını Öğrenin
Paspas Fiyatlari
Yolluk Fiyatlari

Yolluk Fiyatları

Mekanınız için en iyi malzemeden zengin renk seçenekleriyle özel yolluk tasarımları yapıyor, ödeme kolaylıkları sunuyoruz.

Yolluk fiyatları; tercih edeceğiniz yolluk modeline, hazırlanacak yolluk modellerinin ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, işçilik detaylarına, yolluk tasarımının adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir.

Golden Carpet için beklentileriniz ve memnuniyetiniz çok önemli! Ev ve iş yerlerinize özel tasarım yolluk fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın!

Yolluk Fiyatlarını Öğrenin
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484