İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Çocuk Odası Halısı

Çocuklarınızın Keyifle Oynayacağı Mekanlar Hazırlıyoruz!

Çizgi film karakterlerinden sevimli hayvanlara, doğa motiflerinden oyuncak figürlerine kadar farklı desenlerde çocuk halıları üretiyoruz!

Çocuk halısı tasarımlarında çığır açan firmamız yavrularınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve sağlıklı, bakteri oluşumunu engelleyen, kir barındırmayan ürünleri sizlere sunuyor. %100 polyamid olmakla birlikte, TSE belgeli ürünleri kullanarak çocuklarınızın sağlığını düşünüyor, halılarınızın bakteri ve mikrop üretmesini engelliyoruz. İstediğiniz herhangi bir deseni dilediğiniz renklerde ve ebatlarda sizler için üretiyoruz.

Çocuk odasına uygun halı bulma zorluğundan Golden Carpet aracılığı ile kurtulun! Yapmanız gereken tek şey odanızın ebatlarını ve istediğiniz deseni bize söylemek!

Özgürce Oynayacakları Yaşam Alanları Yaratıyoruz!

Çocuk Halısı Üretimlerimiz

Tasarım ve üretim talebinde bulunmak istediğiniz çocuk halısının desenini aşağıda yer alan fotoğraflardan seçebilirsiniz. Çocuk halılarımız için desenin kodu ile birlikte yazılmasını istediğiniz ismi, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz yeterlidir. En kısa sürede talebiniz karşılanacaktır.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Çocuk halılarımız için desenin kodu ile birlikte yazılmasını istediğiniz ismi, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz yeterlidir. Siparişiniz onaylandıktan sonra 5 iş günü içerisinde kapıda ödeme seçeneğiyle birlikte kargoya verilir.

Çocuk halısı fiyatları; hazırlanacak çocuk halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Çocuk halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin