Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Golden Carpet

Hakkımızda

Uluslararası tasarım yaklaşımımız, Avrupa standartlarında üretim ve uygun maliyetli çözümlerimizle 20 yılı aşkın süredir kişi ve firmalara halı, kilim ve paspas çözümleri sunuyoruz!

Sektörel deneyim ve becerilerimiz, alanında uzman ekibimiz ve sahip olduğumuz iş disiplini ile dünyanın en iyi halı, kilim ve paspaslarını mekanlarınıza taşıyoruz. Tasarımdan malzeme kalitesine, üretimden lojistiğe kadar her adımda profesyonel bir kadroyla çalışarak yüksek kalite ve şeffaflığı ilk sıraya koyduğumuz hizmet prensibimizle ihtiyaçlarınızı karşılayan çözümler yaratmaya devam ediyoruz. Ev ve iş yerleriniz için beğeni ve taleplerinize uygun üretim yaparak memnuniyetinizi düşünüyoruz.

Gelişmiş teknolojiye sahip üretim merkezimizde kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın ve tasarımın sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz.

Golden Carpet

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli halı ve paspas tasarım ve üretim firması.

8000+

Kişisel Uygulama

Yaşam alanlarına özel kaliteli halı, paspas ve yolluk üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Otel, ofis, restoran, hastane ve eğitim merkezleri için kurumsal hizmetler.

%100

Memnuniyet

Satış öncesi ve sonrası destekle yüksek müşteri memnuniyeti.

Golden Carpet Hali 1

Vizyon & Misyon

Amacımız; en hızlı ve kaliteli üretimi, uygun maliyetli çözümlerle bütünleştirerek müşterilerimizin memnuniyetini zirvede tutmaktır.

Vizyonumuz; teknolojiyi ve güncel gelişmeleri takip ederek kalite standartlarını en üst seviyede tutan, sektörüne ve müşterilerine değer katan bir firma olmaktır. Misyonumuz; müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki taleplerine etkin bir şekilde yanıt vermek, kalitemizin ve başarımızın sürekliliğini sağlamaktır.

Tecrübemiz, değerlerimiz ve teknik altyapımızla, çevresine ve doğaya saygılı, dürüst ve şeffaf bir marka olma özelliğimizi devam ettirmek için çok çalışıyoruz…

Tanıtım Videoları

Ekibimiz

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken işlere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, teknik uzmanlar ve üretim ekibinden oluşan kadromuz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar. Halı ve paspas üretiminde deneyimimizi hayata geçiriyorlar!

İşin uzmanından hizmet almak, mekanlarınıza farklılık ve ayrıcalık kazandırmak istiyorsanız gelin, tanışalım.

Projeler
Hali Firmasi 5
Paspas Firmasi 1

Kalite Politikamız

Çağa paralel, koşullara göre yenilenen ve gelişen kalite politikamızla günceli yakalamaya devam ediyoruz!

Tasarımdan üretime kadar her aşamada müşteri memnuniyetini sağlayacak güvenli, kaliteli ve sıfır hata ile üretim yapmaya, sektörel verimliliği ve rekabeti canlı tutmaya özen gösteriyoruz. Çalışanlarımızın güvenliğini önemseyerek koşullarımızı geliştiriyor, mesleki gelişimlerini destekliyoruz.

Müşteri taleplerini eksiksiz ve zamanında karşılamak, kalitemizi sürekli kılmak, çevremize değer katmak kalite politikamızın değişmezleri…

Müşteri Yorumları

Bizi Daha Yakından Tanıyın!

Proje ofislerimizi, üretim parkurumuzu, ekibimizi yakından inceleyin. Müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın yorumlarına göz atın, ailemize siz de katılın! Yüksek standartlı üretim ve uygun maliyetli çözümlerimiz için gelin, tanışalım…

Sosyal Medyada Biz

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484