Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Paspasınızı Kendiniz Tasarlamak İster misiniz?

Kapı Önü Paspasınıza Firmanıza Özgü Tasarım Yaptırabilirsiniz

Logolu paspaslar otel, kafe, restoran, eczane, diş muayenehanesi ve özel klinik gibi pek çok mekanda karşımıza çıkabiliyor. Sıradan paspaslara nazaran çok daha kurumsal, ciddi ve saygın bir hava yaratan logo baskılı paspaslar, şirket ismi veya logo üzerine tasarlanabiliyor. Marka değeri olan şirketlerin ve önemli kuruluşların tamamını düşündüğünüzde hem iç hem de dış mekanlarında logolu paspas modellerine yer vererek imajlarını korumaya çalıştıklarını fark edebilirsiniz.

Siz de şirketiniz veya iş yeriniz için logolu kıvırcık paspas yaptırmak ve ziyaretçilerinizin ya da müşterilerinizin aklında çok daha profesyonel bir isim olarak kalmak istiyorsanız logolu kıvırcık paspas modelleri, logolu paspas fiyatları ve logolu paspas imalatı hakkında fikir sahibi olabileceğiniz yazımıza göz atabilirsiniz.

Logolu Paspas Modelleri – Hangi Paspası Tercih Etmelisiniz?

İş yerinizin girişi için paspas üzerine baskı yaptırmak istiyor ama logolu paspaslardan hangisini tercih edeceğinizi bilemiyor musunuz? Logolu paspas imalatı yapan yerlerde kıvırcık paspas, lastik paspas, hijyen paspas, alüminyum paspas, z-mat paspas ve nem alıcı paspas modelleriyle karşılaşabilirsiniz.

Logolu kıvırcık paspas modelleri; farklı renk seçeneklerinde üretilebilen ve paspas üzerine baskı yapılabilen ürünlerdir. Bu doğrultuda, dilerseniz iş yerinizin ismini (Golden Carpet) dilerseniz iş türünüzü (Paspas, Halı ve Kilim Mağazası) dilerseniz de logonuzu kıvırcık paspas üzerine bastırabilirsiniz. Genelde ortak kullanım alanlarında en çok karşılaştığımız logolu paspas modellerinden biri, kıvırcık paspas olduğu için siz de bu ürünü tercih edebilirsiniz. Buna ek olarak nem alıcı paspas ve hijyen paspas modellerinin de üzerine logonuzu yazdırabilirsiniz. 

Logolu Paspas Fiyatları – Logolu Kıvırcık Paspas Modelleri Size Ne Kadar Mal Olur?

Özel tasarım kıvırcık paspas yaptırmak isteyenlerin bir diğer merak ettiği konu ise logolu paspas fiyatlarıdır. Elbette, fiyatlar logolu paspas imalatı yapan firmalara göre değişiklik gösterebilir. Ayrıca, üzerine baskı yaptıracağınız logonun büyüklüğü, logolu paspasınızın ölçüsü ve rengi de logolu paspas fiyatlarını etkileyebilir. Ancak yine de ortalama olarak bir aralık belirtecek olursak kaliteli logolu kıvırcık paspas modelleri için adet olarak 400 ila 600 TL bandında bir bütçe ayırmanız gerekebilir.

Logo Baskılı Paspaslarda Hangi Modeller Var?

Logo baskılı paspaslarda istediğiniz renk ve modeli seçebileceğiniz gibi markanızı veya logonuzu anımsatan farklı renk ve tasarımları da tercih edebilirsiniz. En çok tercihe ddilen logolu kıvırcık paspas modelleri genelde hem logo hem de şirket ismi bastırılan ve kırmızı, yeşil, siyah, gri, mavi ve bordo renklerde tercih edilen paspaslar oluyor.

Özel Tasarım Kıvırcık Paspaslar ile Kurumsal Kimliğinizi Güçlendirin!

İş yerinizi çok daha ciddi, prestijli ve resmi gösteren, tüm detaylara önem verdiğinizi anlatan ve müşterilerinizin gözünde çok daha ayrıcalıklı bir konuma erişmenizi sağlayan kıvırcık paspas modelleri, ortalama 3 gün içerisinde hazırlanmakta ve ortamlarınıza hareket katmaktadır.

Bu noktada dilerseniz kafelerinizin girişine konuklarınızın iştahını kabartacak yemek resmi bastırabilir dilerseniz hukuk büronuzun girişine danışanlarınızın sizi daha kolay bulmasını sağlayacak isim ve logo baskısı yaptırabilir dilerseniz de otelinizin önüne mekanınızda hijyene önem verdiğinizi gösterecek bir kıvırcık paspas alabilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484