İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Logolu Kıvırcık Paspas

Farklılık Arayanlara Özel Tasarımlar!

İç ve dış mekanlarda kullanılan, farklı renklerde ve desenlerde üretilen logolu kıvırcık paspaslarla mekanınıza hareket, firmanıza imaj kazandırın!

Yılların deneyimi ve uzman kadromuzun teknik detaylara gösterdiği özenle ürettiğimiz logolu kıvırcık paspas ürünlerimiz, sadece Tayvan malı olarak kullanılmakta kesinlikle Çin malı tercih edilmemektedir. Boyama olmayan, lazer kesimle hazırlanan, ekstra branda ile güçlendirilen logolu kıvırcık paspaslarımız uzun ömürlü kullanıma sahiptir ve eşsiz tasarımlarıyla fark yaratır.

İstediğiniz ebatta, firma kurumsal kimliğine uygun logolu kıvırcık paspas modellerimizi görmek, firmanıza özel tasarım yaptırmak için bize ulaşın!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Müşterilerinizin Dikkatini Çekmek İster Misiniz?

Logolu Kıvırcık Paspas Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız logolu kıvırcık paspas modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Logolu kıvırcık paspaslarınızın tasarımları hazırlanarak size gönderilecektir. Onayınıza istinaden üretim programına alınacaktır.

Logolu kıvırcık paspas fiyatları; hazırlanacak paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu kıvırcık paspas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin