İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Hijyen Paspas

Anti Bakteriyel Paspas Modelleri

Otel, okul, kreş, kamu kurumları, ofisler, hastaneler, dişçiler ve eczaneler, spor merkezleri ve gıda fabrikaları başta olmak üzere hijyen sağlanmak istenen her mekanda güvenle kullanabileceğiniz paspaslar üretiyoruz!

Basınca ve ağırlığa dayanıklı olması, mikrop barındırmaması ve kötü kokuya neden olmaması, kolay temizlenmesi ve dezenfektan etkisini uzun süre korumasıyla hijyen paspaslar mekanınıza ayrıcalık katacak! Kullanıldığı alanda etkili dezenfeksiyon sağlayan hijyenik paspas modellerimizle ayakkabı yoluyla yaşam alanınıza ulaşabilecek mikrop ve bakterilerin önüne geçmiş olacaksınız.

Mekanınızda uzun ömürlü temizlik sağlayan, güvenli ve pratik, sağlığınıza dost hijyen paspas modellerimizi görmek ve fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayın…

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Özgürce Oynayacakları Yaşam Alanları Yaratıyoruz!

Hijyen Paspas Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız hijyen paspas modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Hijyen paspaslarınızın tasarımları hazırlanarak size gönderilecektir. Onayınıza istinaden üretim programına alınacaktır.

Hijyen paspas fiyatları; hazırlanacak paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Hijyen paspas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin