Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Paspas Fiyatları – 350 TL’den Başlayan Fiyatlarda Halı Modelleri!

Paspas Fiyatları Nedir? Paspas Fiyatlarını Belirleyen Özellikler Nelerdir?

Paspas modelleri ve fiyatlarını mı araştırıyorsunuz? Paspas fiyatlarını araştırırken kafanızın karışması çok normal çünkü paspaslar, üretildikleri malzemelerden imalat yapan firmaya, ölçüden kullanım alanına kadar pek çok faktöre göre değişiklik gösterebilir. Bu yüzden internetten bulduğunuz paspas fiyatından emin olmak için kriterlerinizi filtreleyerek daha doğru bir arama yapabilirsiniz.

Peki, paspas modelleri ve fiyatlarını tam olarak belirleyebilmek için ihtiyaçlarınızı nasıl belirleyeceğinizi biliyor musunuz? Hiç dert etmeyin! Sizlere en doğru paspas fiyatlarını elde etmeniz için nelere dikkat edeceğinizi adım adım anlatacağız.

Paspas Fiyatı Neye Göre Değişir?

Girişte de belirttiğimiz üzere, paspas fiyatlarını etkileyen pek çok standart var. Bu yüzden kapı önü paspasınızdan ne beklediğinizi ve fiyat aralığınızı belirlerseniz hiç sıkılmadan ve kararsız kalmadan çok kolay bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. İlk olarak en çok merak ettiğiniz sorulara bir göz atalım.

100 TL’ye Paspas Olur mu?

Kapı önü paspasınız için çok para harcamak istemiyor, kendinizi 100 TL gibi küçük bir bütçe ile sınırlandırıyorsanız maalesef ihtiyacınızı karşılayacak hiçbir ürün bulamazsınız. Kaliteden ödün dahi verseniz 50 TL, iyi bir paspas almak için yeterli bir ücret değildir.

200 TL’ye Paspas Modellerine Sahip Olabilir miyim?

Elbette. 200 TL’ye pek çok paspas modeli bulabilirsiniz, tabii dayanıklılığı, verimi ve kalitesi konusunda fazla beklentiniz yoksa. Paspasınızın sık sık aşınmasını kabul ediyor, kiri ve tozu yeterince emmemesini onaylıyorsanız 200 TL’ye pek çok firmadan paspas alabilirsiniz.

İyi Bir Paspas Almak İçin Ne Kadar Bütçe Ayırmalıyım?

Sokağın kirini ve tozunu hapseden, evinizde daha hijyenik bir ortam yaratmanızı sağlayan ve sizlere konfor sunan bir paspas almak istiyorsanız 400 -600 TL aralığında bir bütçe ayırmanız yeterli olabilir. Ancak paspas fiyatlarının ölçü, renk, özel tasarım ve model gibi kriterlere bağlı olarak artabileceğini unutmayın. Belirttiğimiz fiyatlar, yaya trafiğinin orta derecede olduğu ev tipi paspas modelleri içindi. Elbette, giriş-çıkışların çok daha yoğun olduğu iş yerleri için daha farklı ölçüde veya logolu paspas modelleri arıyorsanız 700 ila 100 TL aralığını normal olarak değerlendirebilirsiniz.

Eğer paspas fiyatlarını araştırma amacınız; otel, plaza, holding veya hastane gibi daha büyük ölçekli yerler için ise yine paspasınızın ölçüsüne ve tasarımına göre değişeceğini unutmadan 1000 ila 2000 TL aralığında bir bütçeyi bu iş için ayırabilirsiniz.

Modellere Göre Paspas Fiyatları

İhtiyaçlarınıza ve kullanım alanınıza göre belirleyebileceğiniz paspas modelleri, paspas fiyatlarını etkileyen bir diğer kriterdir. Paspas modelleri ve fiyatları hakkında ortalama bir bilgi verecek olursak;

Ev, market, kasap ve manav gibi daha az sayıdaki kişilerin kullanımı için uygun olan kıvırcık paspaslar, lifli yapısı ile ayakkabılardaki toz ve kiri içine hapseder. Kıvırcık paspas fiyatları: 350-500 TL

Okul, kreş, dersane, güzellik salonu, fırın ve pastane gibi orta yoğunlukta yaya trafiğine sahip mekanlar için ideal olan nem alıcı paspaslar, ayakkabıdaki kir ve nemi temizleyerek iç mekana toz ve kir taşınmasını engeller. Nem alıcı paspas fiyatları: 400-600 TL

Hastane, eczane, sağlık ocağı, klinik, diş muayenehanesi, estetik merkezi ve solaryum salonu gibi hijyenin maksimum seviyede olması gereken mekanlarda sıkça tercih edilen hijyen paspaslar, içerdikleri dezenfektan sıvısı ile ayakkabıların tabanındaki kir ve tozu temizler, bakteri ve virüsleri öldürür. Hijyen paspas fiyatları: 500-750 TL

Otel, holding, plaza ve çeşitli kurumlar için etkili çözümler sunan sıyırıcı ve fırça özelliğe sahip alüminyum paspaslar, ayakkabının tabanına yerleşen kir ve tozu söker atar. Böylece iç mekanın temizliğinin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Alüminyum paspas fiyatları: 400-550 TL

Paspasınızı Bir Kez Alın Uzun Yıllar Kullanın!

Kalitesiz paspas modellerine harcadığınız paralar yetmedi mi? Sürekli olarak aşınan, yağmur ve kar suyunun etkisiyle yüzeyindeki tüm kiri ve tozu kusan paspaslarla uğraşmak yerine kaliteli, verimli, konforlu, kolay temizlenebilen ve özel bakım gerektirmeyen paspas modelleri ile tanışmaya ne dersiniz?

Golden Carpet ayrıcalığıyla sahip olacağınız paspasınızla mekanlarınızın temizliğinden emin olacak, ailenizin ve ziyaretçilerinizin sağlığını riske atmayacaksınız. Markanıza veya işletmenize özel olarak logolu tasarımlar da yaptırabileceğiniz en yeni ve en iyi paspas modellerini keşfetmek için mağazamıza gelmek ister misiniz?

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484