İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Alüminyum Paspas

Dayanıklı, Uzun Ömürlü ve Şık Tasarım!

Oteller, kurumlar, ofisler, kafeler, restoranlar, hastaneler ile yaya trafik yoğunluğuna sahip yerlerde kullanılan, nem alıcı özelliği ile yağmurlu günlerde kayma riskini minimum seviyeye indiren alüminyum paspaslarımızla tanışın!

Alüminyum profillerin arasındaki boşluklar sayesinde suyun ve kirin paspas üzerinde kalmasını önleyen sistemi, kolay temizlenebilmesi, istediğiniz logo, desen ve yazı seçenekleriyle firmanıza özel üretilebilmesi ile alüminyum paspaslar hem kullanışlı hem dekoratif! Nem ve toz alma özelliğine sahip alüminyum paspaslarımız, anti bakteriyel özelliği sayesinde bakteri oluşumunu da engellemektedir.

Golden Carpet garantisiyle alüminyum paspas modellerimiz, istediğiniz ebatta, renklerde ve tasarımda tamamen size özel üretilmektedir. Sipariş vermek için bize ulaşın!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Yıllarca Güvenle Kullanabileceğiniz Alüminyum Paspaslar!

Çocuk Halısı Desenleri

Tasarım ve üretim talebinde bulunmak istediğiniz çocuk halısının desenini aşağıda yer alan fotoğraflardan seçebilirsiniz. Çocuk halılarımız için desenin kodu ile birlikte yazılmasını istediğiniz ismi, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz yeterlidir. En kısa sürede talebiniz karşılanacaktır.

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Logolu alüminyum paspaslarınızın tasarımları hazırlanarak size gönderilecektir. Onayınıza istinaden üretim programına alınacaktır.

Alüminyum paspas fiyatları; hazırlanacak alüminyum paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Alüminyum paspas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin