Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Klinik Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Yolluk Önerileri

Özel Muayenehane Dekorasyonları İçin Olmazsa Olmaz Yolluk Modelleri!

Son yıllarda kendi özel kliniğini açarak hizmet vermek isteyen çok sayıda sağlık çalışanı, doktor ve uzman bulunuyor. Çevremizde de bu özel klinikleri sık sık görüyoruz. Peki ama bu fikirle klinik açan uzman hekimlerin muayenehanelerini nasıl dekore ettiklerini biliyor musunuz? Klinik dekorasyonları ve klinik dekorasyon malzemeleri işte tam da bu noktada önem kazanmaya başlıyor.

Bir muayenehane açmayı planlıyor, muayenehane dekorasyonları hakkında fikre ihtiyaç duyuyorsanız, özel kliniklerin nasıl dekore edilmesi gerektiğini tam olarak bilemiyorsanız, temelde en çok kullanılması gereken klinik dekoratif ürünlerini merak ediyorsanız; bilmediğiniz ya da detaylarıyla öğrenmek istediğiniz ayrıntıları sizin için araştırdık. O halde gelin, özel klinik dekorasyonları hakkındaki detaylara bakalım!

Klinik Dekorasyonları İçin Nelere Dikkat Edilmeli?

Muayenehane dekorasyonları çok farklı şekillerde olabilse de temelde nelere ihtiyacınız olduğunu bilmeli, dikkat edilmesi gereken en önemli konuları göz önünde bulundurmalısınız. Muayenehanenizin konforlu ve huzurlu bir yer olması, hasta sayınızı da etkileyeceğinden dekorasyonunuza önem vermelisiniz.

Sadelik

İyi klinik dekorasyon önerileri arıyorsanız öncelikle önermek istediğimiz sade tasarımları ve renkleri tercih etmeniz gerektiğidir. Kullanacağınız klinik dekorasyon malzemeleri ne kadar portatif ve taşınabilir, aynı zamanda da sade olursa o kadar iyidir. Sadeliğin klinik tasarımlarında bu denli önemli olmasının nedeni temizliği ve hijyeni simgelemesidir.

Rahatlık

Klinik dekorasyonları konusunda dikkat etmeniz gereken bir diğer noktada konforlu bekleme salonlarıdır. Muayenehanenizi dekore ederken muhakkak bekleme salonunda kullandığınız koltukları ve sandalyeleri en rahat olanlardan seçmelisiniz. Klinik dekorasyonları için en önemli konulardan biri olan bu durum hastalarınızın iyi hissetmesine yardımcı olacak. Diş hekimi muayenehane dekorasyonu için bu durum muayene odalarındaki hasta koltukları için de geçerlidir. 

Kullanışlılık

Bekleme odasındaki sadelik ve konfordan bahsederken klinik dekorasyon önerileri arasında bahsedebileceğimiz bir diğer konu da kullanışlılıktır. Hastalarınızın sıkılmadan bekleyebilecekleri bir odada öncelikle kişi sayısını karşılayacak kadar oturma alanı düşünmeli, ardından sıkılmaları önleyecek, üstleri dergi ve gazete dolu olan dergilikler ve sehpalar düşünmelisiniz. Klinik dekorasyon malzemeleri arasında sayılabilen sehpalar, ikramlar için de kullanışlı olacaktır.

Hijyen

Muayenehane dekorasyonları için olmazsa olmazlar arasında yer alan el dezenfektanları mutlaka hastalarınızın ulaşabilecekleri bir yerde konumlandırılmalıdır. Bu sayede diledikleri zaman kullanabilirler. Klinik dekorasyonları ve hijyen konusunda sadece dezenfektanlar önemli değil elbette; kullanılan her ürünün hijyenik olması, leke tutmaması ve kolay temizlenmesi de oldukça önemlidir. Halılar, perdeler, koltuklar, sandalye döşemeleri ve buna benzer tüm ürünler her daim temiz ve anti bakteriyel olmalıdır.

Klinik Dekorasyon Malzemeleri Arasındaki Gizli Kahraman: Kurumsal Logolu Yolluk

Muayenehane dekorasyonları denince akla gelen mobilyalar olduğu gibi gelmeyenler de olabilir. İşte biraz da bunlardan bahsetmek istiyoruz. Örneğin klinikler için dekoratif yolluk tercih etmeniz mühim bir konuyken aslında hep arka plana atılır. Modern yolluk modelleri seçilirken “kliniğim için neden bu kadar gerekli” diye sorabilirsiniz. Küçük muayenehanelerin dar alanları çok fazla olduğundan, kapı girişleri ve koridorlarda kurumsal logolu yolluk modelleri çok sık tercih edilir. Kliniğinizin adını böylece yansıtabilirsiniz ve ayrıca dekorunuzu size uygun renklerle bu şekilde tamamlayabilirsiniz.

Klinikler için özel olarak üretilen modern yolluk modelleri antialerjik ve aynı zamanda da anti bakteriyel özelliklere sahiptir. Kaymaz alt tabanları sayesinde hastalarınızı güvende tutar. Klinikler için dekoratif yolluk seçiminizi yaparken kurumsal logolu yolluk tasarımlarını tercih etmeniz her zaman daha iyi ve olumludur. 

Hatta birçok özel klinik, kurumsal logolu yolluk çeşitlerini kliniklerinin farklı alanlarında kullanır. Böylece özel klinik dekorasyonları tamamlanırken marka bilinirliği de düşünülmüş olur. Siz de klinikler için dekoratif yolluk üretimi yapan bir yer arıyorsanız ürünlerimizi inceleyebilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484