Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İletişim

Golden Carpet
Başakşehir/İstanbul
İ.O.S.B Mah. Süleyman Demirel Bulv. HESKOOP San. Sit. Blok M7 No:127-129 Başakşehir / İstanbul

Size Özel Çözümler İçin Buradayız!

Sıkça Sorulan Sorular

Golden Carpet olarak; çocuk odası halısı, merdiven halısı, promosyon halı, logolu halı, duvardan duvara halı, karo halı, portre foto halı başta olmak üzere iç ve dış mekan paspaslar ile logolu yolluk üretimi yapmaktayız. Otel, ofis, fuar, araba, uçak, yat ve evler için halı, paspas ve yolluk tasarım ve uygulama hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Golden Carpet olarak 24 farklı renk seçeneğinde istediğiniz tasarım modellerinde halı, paspas ve yolluk üretiyoruz. İstekleriniz ve beklentilerinize uygun özgün tasarımlar hazırlıyor, halı ve paspaslar için fotoğraf ve karakter baskısı yapıyoruz. Firmalar için logolu ya da amblemli üretimler gerçekleştiriyoruz.

Halı, paspas ve yolluk fiyatlarımız; ürünün istenen ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, kullanım alanlarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak beklentilerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Otel, ofis, fuar vb. kurumsal üretimler için proje unsurlarına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kataloğumuzu İnceleyin

Hali Katalog 2
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484