İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Kurumsal Logolu Halı

Firmanızın Kalitesini Yansıtıyoruz!

Ofisinize ve çalışma alanlarınıza renk katmak, firmanızın kurumsal kimliğini yansıtmak istiyorsanız logolu halı çözümlerimizden yararlanın!

Çalışma alanlarınızda özel desen ve dokuları sayesinde logolu halı ve kilimler, mobilyaların altında bir fon oluşturmaktan çok daha öte, önemli birer tasarım projesidir. Şirketinizi kurumsallaştıracak dekorasyon öğelerinden olan logolu halılar, ofislerinizin havasını değiştirirken pozitif bir ortam yaratacak, çalışanlarınızın performansına katkı sağlayacaktır.

İster sade olsun ister canlı, logolarınızla uyumlu renkler sayesinde hem görsel algıya hitap eden hem de kullanışlı halılar üretiyoruz! Gelin, birlikte ofisinizi yeniden yaratalım…

Akılda Kalmanın En Ekonomik Yolu Logolu Halılar!

Logolu Halı Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız kurumsal logolu halı modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Logolu halı modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, halılarınıza isim yazdırabilirsiniz.

Logolu halı fiyatları; hazırlanacak logolu halının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin