Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Uygulama Alanları

Golden Carpet, Her Mekana Uygun Çözümleriyle Yanınızda!

Otel lobilerinden odalara, araç içlerinden uçak zeminlerine, ofislerden yatlara kadar farklı mekanlarda beğenilerinize ve beklentilerinize uygun tasarımlar yapıyor, kurumsal kimliğinizi yansıtıyoruz! Golden Carpet olarak güvenirliğimiz ve sağladığımız profesyonel çözümler ile alanımızda liderliği sürdürüyoruz. Otel halısı, araba, ofis, fuar, uçak halısı ve birçok logolu halılarda kurumsal çözümleri, siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. Golden Carpet kurumsal çözüm seçeneklerinden yararlanmak ya da detaylı bilgi edinmek için bizi arayın!

Mekanınıza ve Markanıza Özel Tasarımlar!

Hali Firmasi 4

Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken işlere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, teknik uzmanlar ve üretim ekibinden oluşan kadromuz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar. Halı ve paspas üretiminde deneyimimizi hayata geçiriyorlar!

İşin uzmanından hizmet almak, mekanlarınıza farklılık ve ayrıcalık kazandırmak istiyorsanız gelin, tanışalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılık ve konforu bütünleştiren tasarım algımızla evleriniz, iş yerleriniz ve mekanlarınız için halı ve paspas çözümleri sunuyoruz.

Çocuk odası, ofis, otel, uçak, araba, yat, fuar ve daha birçok alanda müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz. Markasını tanıtmak isteyen firmalar için logolu halılar üretiyor, çocuklarının konforunu ve mutluluğunu düşünen aileler için figürlü halılar tasarlıyoruz. Golden Carpet olarak her beğeniye ve isteğe cevap veriyoruz!

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Ürünler
Hali Uretimi 2
Hali Satisi 2

10000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti sunduk.

Sektörel deneyimimizle kurumsal firmalar, belediyeler, ulaşım araçları, anaokulu ve kreşler, hastaneler için kaliteli projeler gerçekleştirdik. Reklam ve tanıtım amaçlı firmalara logolu paspaslar hazırladık, müşterilerimizin evleri için rengarenk halılar ürettik. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen beklentilerinize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

Türkiye’nin Her Yerinde Golden Carpet Kalitesi! Tasarım ve Üretimde Lider!

Sektörel deneyimimiz, alanında uzman kadromuz, mekanlarınıza ve firmanıza fark katan yaklaşımımızla otel halılarından fuar halılarına, çocuk odası halısından araba halısına kadar kişisel ve kurumsal tasarım ve üretim hizmeti veriyoruz. Türkiye’de birçok kullanıcının evinde ve ofisinde Golden Carpet var! Mekanlarınıza yaratıcı dokunuşlar yapmak ve değer kazandırmak istiyorsanız gelin, tanışalım!

Profesyonel Ekip

Alanında deneyimli grafiker ve üretim ekibimizle istediğiniz tema ve desenlerde, istediğiniz boyutlarda halılarınızı üretiyoruz.

En İyi Malzeme ve Kalite

Anti bakteriyel özelliğe sahip polyamid malzeme kullanarak sağlığınızı düşünüyor, güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

Gelişmiş teknolojiye sahip üretim parkurumuzda mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü çalışmalara imza atıyoruz.

Yolluk Firmasi 3

Güvenli Teslimat

Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla ürünlerinizin herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kolay Kullanım

Yıllarca sorunsuz kullanacağınız, basit temizleyicilerle evde hijyenini sağlayabileceğiniz, maksimum konforlu halı ve paspaslar üretiyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Ürün ve hizmet kalitesini sadece üretim esnasında değil, satış sonrasında da takip ederek koruyor, her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek veriyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Golden Carpet olarak; çocuk odası halısı, merdiven halısı, promosyon halı, logolu halı, duvardan duvara halı, karo halı, portre foto halı başta olmak üzere iç ve dış mekan paspaslar ile logolu yolluk üretimi yapmaktayız. Otel, ofis, fuar, araba, uçak, yat ve evler için halı, paspas ve yolluk tasarım ve uygulama hizmetleri sunuyoruz.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Golden Carpet olarak 24 farklı renk seçeneğinde istediğiniz tasarım modellerinde halı, paspas ve yolluk üretiyoruz. İstekleriniz ve beklentilerinize uygun özgün tasarımlar hazırlıyor, halı ve paspaslar için fotoğraf ve karakter baskısı yapıyoruz. Firmalar için logolu ya da amblemli üretimler gerçekleştiriyoruz.

Halı, paspas ve yolluk fiyatlarımız; ürünün istenen ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, kullanım alanlarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak beklentilerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Otel, ofis, fuar vb. kurumsal üretimler için proje unsurlarına göre ücretlendirme yapılmaktadır. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Kataloğumuza Göz Atın

Hali Katalog 1
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484