Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Ofis Dekorasyonunda Dikkat Edilmesi Gerekenler - Yolluk Önerileri

En İyi Ofis Dekorasyon Fikirleri İle Ofislerinizi Renklendirin!

Çalışma ofisinizi değiştirmeye veya en başından bir ofis dekorasyonu gerçekleştirmeye karar verdiyseniz ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler hakkında fikir sahibi olmalı, neler kullanmanız ya da kullanmamanız gerektiğini bilmelisiniz. 

Ofislerinizi yeni baştan dekore ederken neler olması gerektiğini ya da nelerin değişmesi gerektiğini az çok biliyor olsanız da yepyeni fikirler edinip eksik kalan noktalarınızı tamamlamanız gerektiğinin farkında olmalısınız. Bu sebeple ofis dekorasyonu konusunda çok farklı fikirleri bir araya getirdiğimiz yazımızdan yararlanabilirsiniz. 

Yeni baştan bir ofis tasarımına başlıyor ve ofis dekorasyon fikirleri almak istiyorsanız, sizin için ofis halısı özelliklerinden aydınlatmalara, ofis bölmelerinden aksesuarlara kadar birçok farklı konuya değineceğiz. O halde ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler, hep beraber detayları değerlendirelim.

Ofis Bölmelerinizi Belirleyin! – Cam Bölmeler Daha Aydınlık!

Dünyanın en şık ofisi sizinki olsun ister misiniz? Böyle hissetmeniz için birçok çeşit ofis bölmeleri bulunuyor. Ahşap modellerden cam ofis bölmelerine kadar birçok seçeneği bulabilirsiniz. Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler neler diye soruyorsanız ofis bölmelerinizi seçtiğiniz malzeme burada önem kazanıyor. 

Ofis dekorasyonunda renkler çok büyük öneme sahip olsa da, bölme tipinizi seçerken konforu ön plana çıkarmalısınız. Renkli malzemelerden üretilmiş veya ahşap sıcaklığında bölmeler de tercih edebilirsiniz, ancak cam ofis bölmelerini tercih ederseniz hem iç içe hem de birbirinden ayrılmış alanlar elde ederek daha aydınlık bir mekan elde edebilirsiniz. 

Ofisinizi Seçerken Aydınlığı Önemseyin!

Çalışma alanlarınızın iyi düzeyde ışık alabilmesi için ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler arasında sadece cam bölmeler değil, pencereleriniz de yer alıyor. Daha ofisinizi tutarken bile bol pencereli ve sizin için en aydınlık seçenekleri tercih ederseniz dekorasyonunuz için önemli bir adım atmış olursunuz. Ardından en fazla ışık alan bölgeleri çalışma masalarıyla donatmalısınız. 

Ofisinizde kullandığınız aydınlatmalar da en az pencereler kadar önemlidir. Hatta ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler arasında en önemlilerinden biridir diyebiliriz. Aydınlatmalarınızı konumlandırdığınız yerlere dikkat edin ve en fazla ışık sağlayacak (hatta ışık şiddeti ayarlanabilir olan) aydınlatmaları tercih edin. Böylece ofis dekorasyonu konusunda en fazla önemsemeniz gereken konuyu halletmiş olacaksınız.

Marka Değerinizi Yansıtan Renkleri Duvarlarda ve Mobilyalarda Kullanın!

Ofisiniz için seçeceğiniz renkler ofis dekorasyon fikirleri konusunda en önemli ayrıntılardandır. Seçeceğiniz renklerin mutlaka markanızla alakalı olmasını, markanızı yansıtmasını beklemelisiniz. Tıpkı logonuz gibi mobilyalarınızın ve duvarlarınızın renkleri de önemsenmelidir. Markanızla alakasız renkleri ofis dekorasyonu için kullanırsanız göz yorucu sonuçlar alabilir, ofisinizi ziyaret eden müşterilerinizi farklı bir mekanda ağırlıyormuş hissi yaratabilirsiniz. Bu da ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler arasında önemli bir maddedir.

Aksesuarlarınızda Kullanışlılığı Ön Plana Çıkarın! – Logolu Aksesuarlar Tercih Edin!

Ofisinizde kullandığınız aksesuarları seçerken ofis dekorasyonu önemlidir fakat önemli olan tek konu görsellik değildir. Aksesuar seçiminizde kullanışlılığı tercih ederseniz gereksiz bir kalabalık yerine ihtiyaç dahilinde ürünlere masraf yapmış olursunuz.

Ayrıca markanızın değerini ortaya koymak istiyorsanız ofislerinizde mutlaka marka dokunuşları yapın. Örneğin kurumsal logolu yolluk modellerini tercih ederek boş kalan alanlarınızı doldururken bile marka vurgusu yapabilir, müşterilerinizin ziyaretinde baktıkları her yerde olabilirsiniz. Özellikle kapı girişlerine yakın yerlerde, koridorlarda kullanılan kurumsal logolu yolluklar markanızı en güzel ifade eden aksesuar seçenekleri olacak. 

Ofis halısı seçtiğinizde boş kalan dar veya küçük alanlar için modern yolluk modelleri arıyorsanız, birçok seçenek bulunuyor. Müşterilerinizin, çalışanlarınızın kısacası herkesin güvenliği için kaymaz tabanlı ve kaliteli baskılı logolu yolluk seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Kaymaz yolluk evlerde olduğu kadar ofislerde de fazlasıyla kullanışlı bir seçenek. Logonuzu içeren baskılı yolluk kullanmanız dekorasyonunuzun ve markanızın önemli bir adımıdır.

Ofis Dekorasyonu Tamamlayıcısı Kurumsal Logolu Yollukları Keşfedin!

Golden Carpet olarak kurumsal logolu yolluk arayışınıza en güzel çözümleri sunuyoruz. Leke tutmaz ve kolay temizlenebilir polyamid malzemeden üretilen logolu yolluk çeşitlerimizi modern yolluk modelleri arayan ofislere sunuyoruz. 

Ofis dekorasyonunda dikkat edilmesi gerekenler arasında logolu yolluk ve ofis halısı kullanmak da yer alıyor. Çünkü evde kullanılan yolluklardan farklı olarak ofislerde kullanılan modern yolluk modelleri üzerinde logoların bulunması kurumsal kimlik yaratma adına önemli bir ayrıntıdır. Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi için satış danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz. 

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484