Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Yat Halısı

Yat ve Tekne Döşemesinde Tecrübe!

Golden Carpet halı ve döşeme konusundaki tecrübesini estetik beklentilerinizle birleştirerek sizlere en güzel yat döşeme seçeneklerini sunuyor!

Tamamen zevkinize ve beklentilerinize göre hazırlanan, zengin tasarım seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlayan, kaliteli malzeme kullanımıyla uzun ömürlü yat halıları ve döşemeleri Golden Carpet’ta! Fotoğraf, logo, sembol ya da isim baskısı yaptırabileceğiniz yat halılarımızın hepsi polyemid malzemeden üretilmekte; hava ve deniz koşullarına uyum sağmakta, anti alerjik özelliğiyle sağlığınızı korumaktadır. Estetik ve kullanışlı olmasının yanında üretimlerimiz kir tutmamaktadır.

Her türlü deniz aracına uygun yat döşemesi seçeneklerimizi görmek, özel tasarım talebinde bulunmak için satış danışmanlarımıza ulaşabilirsiniz. Ayrıcalıklı hizmet için doğru adrestesiniz!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Deniz Taşıtlarına Özel Halı Tasarım ve Üretimi!

Yat Halısı Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız yat halısı ve yat döşeme modellerimizi inceleyin, mekanınıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Yat halısı modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, halılarınıza logo ve isim yazdırabilirsiniz.

Yat halısı fiyatları; hazırlanacak yat halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Yat halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37