Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Ev İçin Paspas Önerileri – Kapı Önü Paspası Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ev İçi Paspas Modellerinden Hangisini Tercih Etmelisiniz?

Ev için paspas mı arıyorsunuz? Kapı önü paspası seçerken tek kriteriniz, ürünün gözünüze hoş gelmesi mi? Eğer böyle olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Kapı paspası, özellikle fazla sayıda kişinin bir arada bulunduğu apartman ve sitelerde yaşayanlar için oldukça önemli. Dışarıdaki toz ve kirlerin eve girmesini engelleyen kapı önü paspası, özenle seçilmesi gereken bir ürün.

Şimdi dilerseniz ev için paspas seçerken dikkat edilmesi gerektiğine ve en uygun ev içi paspas modellerini nasıl bulacağınız birlikte bakalım. Sokaktaki bakteri ve virüslerin evlere taşınmasını engellemede tıpkı bir bariyer görevi gören ev paspası ile ilgili tüm soru işaretlerinizi giderebilmek için yazımızı okumaya devam edebilirsiniz.

Ev İçin Paspas Modelleri – En İyi Paspası Nasıl Bulursunuz?

Ev için paspas modeli seçerken dayanıklı, kaliteli ve etkili ürünler bulmayı, öncelikli olarak düşünebilirsiniz. Çünkü yeterli temizleme gücü bulunmayan paspaslar, kapı önlerinde biriken toz ve kirlere ek olarak ayakkabıların altındaki bakteri ve virüslerin de evinizden içeri gidermesine neden olabilir. Her gün defalarca kapı girişini silmek yerine doğru bir ev içi paspas seçimi yaparak daha temiz ve hijyenik bir ortam yaratabilirsiniz. Bu noktada kapı paspası olarak tercih edebileceğiniz paspas önerilerimiz;

Ev İçin Paspas: Kıvırcık Paspas

Kıvırcık paspaslar; kırmızı, bordo, yeşil, mavi ve siyah gibi pek çok farklı renkte üretilmektedir. Ayakkabılardaki toz ve kiri hapseden ve kapı önlerinin çok daha temiz olmasını sağlayan kıvırcık paspaslar, ev içi paspas modelleri araştıranlar için ideal bir üründür.

Ev İçin Paspas: Nem Alıcı Paspas

Ayakkabı altındaki nem ve tozu tutmasına rağmen yüzeyinde ve iç yapısında asla küf üretmeyen nem alıcı paspas modelleri, her ihtiyaca özel olarak farklı renk ve ölçüde üretilmektedir. Özellikle hasta, yaşlı ve çocuk bulunan evlerde, dışarıdan gelme riski bulunan kir ve bakterileri engelleyen nem alıcı paspaslar, en ideal kapı paspasıdır.

Ev İçin Paspas: Hijyen Paspas

Hiç de sağlıklı bir ortam yaratmayan eski tip halı paspas modellerini araştırmaya son vererek evinize ve apartmanınıza temizlik katacak olan hijyen paspasları deneyebilirsiniz. İçerdiği dezenfektan sıvısı ile ayakkabıların tabanındaki virüs, bakteri ve mantarları öldüren, apartman ve sokaktaki kirleri içindeki sıvı ile birlikte yüzeyine hapseden hijyen paspaslar, özellikle titiz aileler tarafından sıkça tercih edilen bir üründür.

Paspas Modelleri ve Fiyatlarını Öğrenmek İçin Bizlere Ulaşın

Evinize uygun olduğunu düşündüğünüz hijyen, kıvırcık, nem alıcı pas modelleri ve fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için Golden Carpet’ın deneyimli ekibine ulaşmak ister misiniz? Sizlerin sağlığı ve konforunu düşünerek ürettiğimiz, talep edenler için logolu özel üretim yaptığımız ve mekanlara şıklık katan ev paspası modellerini incelemek için mağazamızı ziyaret edebilirsiniz.

Evinize sağlık, hijyen, bakım, konfor ve estetik taşıyacak en yeni kapı önü paspasları ile siz de ailenizin sağlığını riske atmadan günlük yaşamınıza güvenle devam edebilir, misafirlerinizi hoş bir ev içi paspası ile karşılayabilirsiniz. 

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484