İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Kurumsal Logolu Yolluk

Ofisinize ve Çalışma Alanlarınıza Özel Üretim!

Sınırsız renk ve tasarım çeşitliliği, üstün hizmet garantisi ve kurumsal destekle Golden Carpet firmanızın tanıtım yüzlerini hazırlıyor!

Kurumsal logolu yolluklar ile ofisinizin veya çalışma alanınızın dekorasyonunu tamamlayabilir, istediğiniz renk ve desenlerde yolluk talebinde bulunabilirsiniz. Islak zeminde dahi kaymayan yapıları, anti bakteriyel ve sağlığa dost polyamid içerikleri ile en kaliteli ürünleri sizler için hazırlıyoruz! İstediğiniz ebatlarda üretilen üstün özellikli isimli yolluklar, çalışma alanlarınıza renk katacak…

İstediğiniz kadar yıkayabileceğiniz, renk atmayan ve solmayan logolu yolluklar hakkında bilgi almak ve modellerimizi yakından görmek için bize ulaşın!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Keyifli Çalışma Alanları Yaratıyoruz!

Logolu Yolluk Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız kurumsal logolu yolluk modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Logolu yolluk modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, yolluklarınıza isim yazdırabilirsiniz.

Logolu yolluk fiyatları; hazırlanacak logolu yolluk ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu yolluk fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin