İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Merdiven Halısı

Kaymayan, Tüylenmeyen Halılar!

Yaşam alanlarınız ve iş yerleriniz için istediğiniz renklerde ve desenlerde merdiven halısı üretimi yapıyoruz!

Portatif özelliklerde merdiven halılarımız, anti bakteriyel özellikleri sayesinde bakteri ve mikrop oluşumuna izin vermez, kesinlikle tüylenme yapmaz ve kolaylıkla montaj edilebilir. Elde yıkama özelliğiyle de kullanım konforu sağlayan merdiven halısı modellerimiz, istenilen ölçü ve ebatlarda hazırlanmaktadır. Ayrıca çift taraflı bant sayesinde kaydırmazdır, güvenle kullanabilirsiniz.

Mekanınıza uygun merdiven halısı tasarımlarımızı görmek, fiyatlarımız hakkında bilgi almak için bizi arayın…

Hem Şık Hem Güvenli Merdiven Halıları!

Merdiven Halısı Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız merdiven halısı modellerimizi inceleyin, mekanınıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Yaşam alanlarınıza fark katmak için buradayız!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Merdiven halısı modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, halılarınıza isim ve logo yazdırabilirsiniz.

Merdiven halısı fiyatları; hazırlanacak merdiven halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Merdiven halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin