İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Otel Çözümleri

Konseptinize Uygun Otel Halıları!

Tamamen zevkinize ve beklentilerinize göre hazırlanan, zengin tasarım seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlayan, kaliteli malzeme kullanımıyla uzun ömürlü otel halıları Golden Carpet’ta!

Misafirlerinizin beğenisine ve göz zevkine hitap edecek tasarımları, kullanışlı yapıları ve kolay temizlenebilen özellikleri sayesinde konforlu otel halıları üretiyoruz. İnsan trafiğine müsait oteller için polyamid malzemeden üretim yaparak kullanıcılarının sağlığını düşünüyoruz. Ayrıca servis arabalarından tekerlekli valizlere kadar gün içerisinde sıkça üzerinde bulunulması gereken halıların yıpranmayacak özellikte olmasına dikkat ediyoruz.

Gelen misafirlerinizin ilk olarak otelinize girdiğinde bakacağı ve dikkatini çekeceği alan otelin dekorasyonudur. Dikkatleri üzerine toplayacak bir dekorasyon için bizi arayın!

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Konuklarınızın Hayran Kalacağı Mekanlar Hazırlıyoruz!

Otel Halısı Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız otel halısı modellerimizi inceleyin, mekanınıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Otel halısı modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, halılarınıza logo ve isim yazdırabilirsiniz.

Otel halısı fiyatları; hazırlanacak otel halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Otel halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin