Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Yolluk Avantajları Nelerdir?

Ofislerde Yolluk Kullanmanın Avantajları ve En Şık Ofis Yollukları

Çalışma yaşamı, neredeyse bütün bir gün boyunca içinde bulunduğunuz ortamları ifade eder. Bu sebeple tıpkı evlerinizde gerek duyduğunuz gibi ofislerinizde de dekoratif yolluk tercihi yapabilirsiniz. Modern ve hoş tasarımlı ofislerin olmazsa olmazı olan halılara ek olarak markanızı yansıtan kurumsal logolu yolluk modelleri, iş ortamınızı renkleriyle ve desenleriyle canlandıracaktır. Bunu yaparken kurumunuzun imajını da gözler önüne seren ofis yollukları, kaymadan ve kirlenmeden uzunca bir süre boyunca size iş yerinizde eşlik edebilirler.

Birbirinden farklı renklere ve desenlere sahip ofis için yolluk tasarımları aynı zamanda logonuzu da taşıyabilirler. Dilerseniz logo baskılı yolluk modellerini tercih ederek ofislerinizde daha kurumsal bir hava yaratabilirsiniz. Öyleyse logolu yolluk avantajları neler, ofisleriniz için ne gibi kolaylıklar sağlar ve neden gerekir, tüm bu soruların cevaplarını sizin için bu yazıda hazırladık. Gelin birlikte konuya ayrıntılarıyla göz atalım. 

Kurumsal Logolu Yolluk Çeşitleri Nerelerde Kullanılır?

Bir firmanın logosunun üzerine basılı olduğu yolluklara logolu yolluk denir. Bir iş yerini güzelleştirmek, dekoratif özellikler katmak istiyorsanız kurumsal logolu yolluk dışındaki alternatifler çok daha ev tipi olacaktır. Bir ortamın iş yeri ya da markaya bağlı bir çalışma ortamı olduğunu net bir şekilde yansıtabilmeniz için en iyi seçenek logolu yolluk çeşitleri kullanmanızdır. Bu durum logolu yolluk avantajları arasında sayılabilir. 

Ofisinizin küçük ve dar alanlarını süsleyen, dekoratif amaçlarla müşterilerinizi etkileyen dekoratif yolluk modellerinin üzerinde logonuzu kullanarak kurumsal kimliğinizin değerini arttırabilirsiniz. Peki ama bu kurumsal logolu yolluk modelleri nerelerde, hangi iş yerlerinde kullanılır?

Logolu yolluk avantajları konusuna gelmeden önce, bu yollukların kullanım alanlarından da kısaca bahsedelim. Muhtemelen çeşitli ortamlarda bu logolu yolluk modelleriyle karşılaşmışsınızdır. Fakat her zaman aşırı dikkatli biri değilseniz çok fazla dikkatinizi çekmemiş olabilir. Kurumsal logolu yolluk modelleriyle bir otel lobisinde ya da koridorunda, hastanelerde ve özel kliniklerde, güzellik salonlarında, AVM’lerde, mağazalarda, restoranların giriş ve koridor bölgelerinde, özel iş yerlerinde, kısacası bir ürün veya hizmet bulunabilecek herhangi bir ortamda karşılaşma ihtimaliniz bulunuyor.

Logolu Yolluk Kullanmanın Avantajları

Birçok yerde karşınıza çıkabileceğini belirttiğimiz baskılı yolluk çeşitleri özellikle ofislerde sıklıkla kullanılırlar. Ofis yollukları diyebileceğimiz bu dekoratif yolluk modelleri dijital baskılı yolluk da olabilirler, işleme şeklinde de yapılabilirler. Önemli olan yollukların kalitesi ve kullanım özelliklerinin çeşitliliğidir. Baskılı yolluk tercihinde bulunurken muhakkak iyi kalitede olmasını isteyin. 

Yolluk kullanmanın avantajları evlerde ve ofislerde farklılık gösterebilir. Fakat yine de önemli avantajlardır. Özellikle ofislerden söz edecek olursak logolu yolluk avantajları hakkında detayları bilmek, ofisiniz için yapacağınız tercihi belirleyecektir. O halde genel olarak değerlendirebileceğimiz logolu yolluk avantajları şu şekildedir:

  • Logolu yolluk avantajları hakkında konuşurken ilk bahsetmemiz gereken madde kurumsal özelliklerin yansıtılmasıdır. Ofisinizde kullanacağınız baskılı yolluk modelleri sayesinde dekorasyonunuzu tamamlarken aynı zamanda müşterilerinizin zihinlerinde marka algısı yaratabilirsiniz.

  • Görsel açıdan şık ve uygun renklerde olurlar, dekoratif yolluk oldukları için ofislerinizi modern bir şıklığa taşırlar ve bu amaçla kullanılırlar. Böylece müşterileriniz çalışma ortamınızdan fazlasıyla etkilenir.

  • Baskılı ofis yollukları kolay temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Böylece ofisinizde temiz bir görünüm sunabilir, daha hijyenik ortamlar elde edebilirsiniz. 

  • Kurumsal logolu yolluk malzemeleri antialerjik ve anti bakteriyel özelliklere sahiptir.

  • Ofislerde sık sık değiştirmemek üzere kullanılan yolluklar dayanıklı ve uzun ömürlü malzemeden üretilir.

  • Logolu yolluk avantajları arasında sayılabilecek bir diğer madde de üretildikleri malzeme nedeniyle alev almaz özellikte olmalarıdır. Böylece ofislerde çalışanların ve müşterilerin güvenlikleri sağlanmış olur. 

  • Kaymaz taban yapıları sayesinde ofis için yolluk modelleri hem şık hem de kullanışlıdır. 

Uzun ömürlü ve sık sık masraf gerektirmeyen, sağlam yapıdaki ofis yollukları ve kurumsal logolu yolluk modelleri dekoratif yolluk seçenekleri arasında yer alırlar ve ofisleri şık bir şekilde dekore etmek için mutlaka kullanmalıdırlar. Ayrıca markanızın renklerini yansıtan ortamınızla mükemmel bir uyum yakalarlar.

İşletmeniz İçin Logolu Yolluk Tercih Ediyorsanız…

Yolluk kullanmanın avantajları çok fazladır. Isı yalıtımından ses yalıtımına, dekoratif avantajlardan kolay kullanım imkanlarına kadar birçok sebepten dolayı ve farklı mekanlarda yolluk kullanılabilir. Lazer kesimli veya dijital baskılı yolluk çeşitleri, kaymaz taban yapısına sahip güvenilir ve şık modeller, kurumsal kimliğinizi yansıtan logolu yolluk modelleri ve birçok seçenek arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. 

Yukarıdaki avantajları göz önünde bulundurarak işletmeniz için yolluk tercih etmeye karar verirseniz, en kaliteli ürünleri müşterilerimizle buluşturduğumuz kanallardan bize ulaşarak kurumsal logolu yolluk tasarımlarınızı yaptırmaya başlayabilirsiniz. Mekanınıza canlılık getiren uygulamalarımız için bizden bilgi alabilirsiniz. 

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484