Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Firma Logolu Yolluk Nasıl Yapılır?

Kurumsal Logolu Yolluk Nasıl Üretilir? Hangi Aşamalardan Geçer?

Firmanızın dekorasyonu için güzel ve kullanışlı çözümler mi arıyorsunuz? En iyi dekorasyonun sizde olmasını mı istiyorsunuz? Öyleyse şirket içindeki boş alanları doldurabilmek ve dekorasyonunuzu hoş renkler ve desenlerle destekleyebilmek adına firma logolu yolluk kullanabilirsiniz. Markanızı ön plana çıkararak mağazanıza, ofisinize ya da benzeri çalışma alanlarınıza hava katacak, sağlıklı ve pratik kullanım özellikleriyle ortamı farklılaştıracak firma logolu yolluk nasıl yapılır biliyor musunuz?

Logolu yolluk nasıl üretilir, logolu yolluk üretimi için gerekli malzemeler neler ve sizin logonuz yolluk üzerine nasıl işleniyor merak ediyorsanız sizin için detaylı bir anlatımla firma logolu yolluk yapımı konusuna değineceğiz. O halde hazır olun ve sormaya başlayın; firma logolu yolluk nasıl yapılır?

Dijital Baskılı Yolluk Nasıl Üretilir? – Dijital Baskıyla Kurumsal Logolu Yolluk Üretimi

Evler ya da iş yerleri için bir yolluk tasarımına ihtiyaç varsa dijital baskılı yolluk türleri tercih edilebiliyor. Bu yollukların üzerlerindeki desen, isimlerinden de anlaşılabileceği gibi dijital baskı sistemleriyle gerçekleştiriliyor. İstenilen renk ve desenlerde, hatta boyutlarda üretilebilen bu yolluk türleri logolu olarak firmalar için de işlenebiliyor.

Firma logolu yolluk nasıl yapılır diye sorduğunuzda seçeneklerden biri de dijital baskılı yolluk olmaktadır. Firma logolu yolluk yapımı için kullanılan dijital baskı makineleri oldukça geniş ebatlara sahiptirler. Böylece logonuz veya tasarımınız halı üzerine kolayca geçirilebilir. O halde dijital baskıyla logolu yolluk nasıl üretilir, aşamalarına değinelim:

Logolu yolluk üretimi yaparken yani baskılı yolluk elde ederken öncelikle kaymaz taban malzeme istenen yolluk ölçülerine göre kesilerek hazırlanır. Ardından yolluk kumaşının malzemesi seçilir. Bu işlemin ardından, firma logolu yolluk yapımı için seçilen desenler veya logolar da son teknolojilerle donatılmış dijital baskı makinesi hafızasına yüklenir.

Baskı işlemi, makineye yüklenen desenlerin veya logonuzun kumaş üzerine basılmasıyla tamamlanır ve ardından kurumsal logolu yolluk kumaşınız ile taban kısmı birleştirilir. İşte böylece dijital baskı yöntemiyle firma logolu yolluk yapımı tamamlanır.

Firma Logolu Lazer Kesim Yolluk Yapımı Nasıldır? – Lazer Kesimle Logolu Yolluk İmalatı

Baskı konusunu kalitesiz buluyor, markanızın farklı bir yöntemle yolluk üzerine işlenmesini istiyorsanız kurumsal logolu yolluk görünümünün lazer kesimle de elde edilebileceğini bilmelisiniz. Lazer kesimle firma logolu yolluk nasıl yapılır bilmiyorsanız biraz da bu konudan bahsedelim.

Lazer kesimle logolu yolluk nasıl üretilir diye merak edenler için söylememiz gerekir ki bu yöntem özel teknolojik üretim parkurlarında gerçekleştirilir ve her firmanın kolaylıkla yapamayacağı bir çalışmadır. Dijital baskılar bu konuda çok daha pratik olsa da lazer kesim yolluklar farklı malzemeler üzerine de işleme yapabilmeleri nedeniyle tercih edilirler. Örneğin sadece kumaş üzerinde değil, alüminyum yolluk üzerinde de bu şekilde kesim yapılabilir.

Firmanızın görünür olması ve dekorasyonunuzu markasıyla tamamlaması için çalışma alanlarınıza kurumsal logolu yolluk yaptırmak istiyorsanız öncelikle logonuzun vektörel halini logolu yolluk imalatı yapan firmaya göndermelisiniz. Ardından çalışmaya başlayan bu sistemde logonuz istediğiniz boyuttaki yollukların üzerine lazer kesim sayesinde işlenecektir. 

Öncelikle bir zemin halısı belirlenir. Bu işlemin ardından logonuz için seçtiğiniz renklerde parça lazerle kesilir. Logonuzun olması gereken iç kısmı ve rengi için seçilen bir diğer parça ile logonuz oluşturulur ve diğer parçayla yap boz gibi birleştirilerek iç içe geçirilir ve ardından zemin halısına monte edilir. İşlem tamamlandığında özel bir şeffaf malzemeyle tüm yüzey kaplanarak bütünlük sağlanır. Lazer kesim logolu yolluk yapımı aşamaları bu kadardır.

Tercihimi Nasıl Yapmalıyım: Lazer Kesim Yolluk Mu, Dijital Baskılı Yolluk Mu?

Malzemenizi doğru olarak seçtiğinizden emin misiniz? Yolluğunuzun kalitesi iyi mi? Beklentilerinizi karşılayan malzemeleri tercih ettiyseniz seçeceğiniz yöntemin çok da bir önemi yoktur. Önemli olan sizin tam olarak nasıl bir yolluk tercih edebileceğinizdir. Logolu yolluk imalatı yapan firmaların kalitesinden ve güvenilirliğinden eminseniz, daha önce yaptıkları çalışmaları beğendiyseniz sizin de seçtiğiniz tasarımlar ve istediğiniz yolluklar içinize sinecektir. 

Firma logolu yolluk nasıl yapılır öğrendiyseniz ve üretim süreçlerini anladıysanız sizi en çok mutlu edecek malzemeyi seçerek yolluğunuzun oluşturulmasına başlayabilirsiniz. Firma logolu yolluk ile kurumsal imajınızı yansıtmak, belki de dekorasyonunuz için en iyi seçenek olacaktır.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484