Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Bahçe Dekorasyonu Nasıl Yapılır? Bahçe Paspasları

Müstakil Ev Bahçe Dekorasyonu İçin Öneriler

Günümüzde bahçeli bir evde oturuyor olmak, gerçekten büyük bir şans. Özellikle hızla betonlaşan ve yapaylaşan büyük şehirlerde, bir ağacın altında dinlenmek ya da doğal bir ortamda keyif yapmak, önemli bir lüks sayılabiliyor. Rengarenk çiçeklerin vermiş olduğu huzurla yaşamak ve çocuklarımızın doğal bir ortamda büyümesi, önemli bir artı.

Ama elbette, tüm bu güzelliklerin yaşanabilmesinde bahçe dekorasyonunun önemli bir payı var. Bakımsız ve düzensiz bir bahçe, kimseye kendini iyi hissettirmez. Ancak çiçeklerle ve bahçe süsleri ile donatılmış bir bahçe düzenlemesi, her aile için pozitif bir ortam yaratır. Peki, her görenin hayran kalacağı bir bahçe dekorasyonu nasıl olmalıdır ve etkileyici bir küçük bahçe dekorasyonu yapmak mümkün müdür, gelin birlikte bakalım…

Bahçe Dekorasyon Fikirleri – Bahçe Düzenlemesinin Olmazsa Olmazları Nelerdir?

Dış bahçe dekorasyonu yaparken mutlaka yer vermeniz gereken bazı bahçe dekorasyon ürünleri bulunuyor. Özellikle aile üyelerinizle birlikte çok daha keyifli vakit geçirebilmek, doğal ve canlı bir ortam yaratabilmek için iyi düşünmeniz ve doğru bir tasarım yapmanız gerekiyor. İşte, bahçe düzenlemesi için tercih edebileceğiniz bahçe dekorasyon ürünleri:

Bahçe Dekorasyonu: Masa Takımı

Bahçe dekorasyon fikirlerini uygularken ortama uygun masa takımı seçmeye özen gösterin. Küçük bahçe dekorasyonunda yapılan en büyük hatalardan biri, bahçedeki kullanım alanını daha da küçülten ya da dekorasyona uygun olmayan masaları seçmektir. Mükemmel güzellikte dekore edilmiş bir bahçeye plastik masa takımı almak ya da küçük bahçe dekorasyonu yaparken 12 kişilik masa takımı koymak gibi hataları uygulamamaya mutlaka dikkat edin.

Bahçe Dekorasyonu: Kıvırcık Paspas

Bahçe dekorasyonunun olmazsa olmazı olan kıvırcık paspaslar, farklı amaçlarla değerlendirilebilir. Eğer yeterli büyükte bir alanınız varsa müstakil ev bahçe dekorasyonu yaparken renkli kıvırcık paspaslar ile çocuklarınız için bir oyun alanı yaratabilirsiniz. Ayrıca yeşil kıvırcık paspas modelleri ile suni çim görünümü yakalayarak bahçenizin çok daha doğal görünmesini de sağlayabilirsiniz. Bahçe halısı olarak da kullanabileceğinizi kıvırcık paspasları dilerseniz çiçeklerinizin altına koyarak küçük ve sevimli bir çiçeklik alanı oluşturabilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu: Aydınlatma

Kıvırcık paspas modellerinden sonra uygulayabileceğiniz bahçe dekorasyon fikirlerinden bir diğeri de bahçenin şıklığına ve ortamın ambiyansına yakışır bir aydınlatma seçmek. Bunun için tıpkı bir sokak lambasını andıran aydınlatma direklerini tercih edebileceğiniz gibi bahçenizdeki ağaçların üzerinden LED aydınlatma da geçirebilirsiniz.

Bahçe Dekorasyonu: Bahçe Süsleri

Bahçe dekorasyon ürünleri, bahçe düzenlemesinin vazgeçilmezidir. Bu noktada zevkinize ve alanınızın genişliğine uygun olarak tercih edebileceğiniz pek çok obje bulunuyor. Hayvan heykelleri, çit, kuyu, hamak, çardak ve saksılar, en çok kullanılan bahçe süslerinden. Dilerseniz bu bahçe dekorasyonu ürünlerinizin altına renkli kıvırcık paspas modellerini yerleştirerek ortamdaki hareketliliği daha da artırabilmeniz mümkün.

Kıvırcık Paspaslar Bahçenizi Hem Doğal Hem de Rengarenk Gösterecek!

Bahçe dekorasyon fikirleri araştıranlar için bahçe düzenlemesinde dikkat edilmesi gereken detayları paylaştık. Elbette kullanacağınız bahçe dekorasyon ürünleri, mevcut alanınıza göre değişiklik gösterebilir ancak yukarıda sıraladığımız dört başlığa dikkat ederseniz hem ailenizle daha mutlu vakit geçirebileceğiniz bir dış mekana sahip olabilir hem de zevkinizle misafirlerinizin aklını başından alabilirsiniz.

Bahçe dekorasyonu için rengarenk kıvırcık paspas modellerine ihtiyaç duyuyor ve cıvıl cıvıl bir bahçe düzenlemesi yapmak istiyorsanız Golden Carpet’a gelebilir, en yeni kıvırcık paspas modellerimize göz atabilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484