Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

İlgi Çekici Bir Kafe Dekorasyonu Nasıl Olmalı? Paspas Önerileri

Farklı Kafe Tasarımlarında Hangi Detaylara Yer Verilmelidir?

Kafeler, her gün yüzlerce kişiyi ağırlayan ve keyifli sohbetlerin edildiği mekanlardır. Özellikle gençler tarafından yoğun ilgi gösterilen kafeler, dekorasyon konusunda son dönemde birbirleriyle yarışıyor desek pek de yalan olmaz. Her biri birbirinden yaratıcı ve farklı kafe tasarımları, müşterilerin daha çok ilgisini çekmek ve daha fazla ziyaretçi ağırlamak adına her geçen gün biraz daha gelişiyor ve değişiyor.

Hal böyle olunca kafe açmayı planlayan ya da halihazırda bir kafesi olup kafe dekorasyon fikirleri araştıran kişiler için kafe dekorasyon örnekleri, oldukça önemli oluyor. Büyük, küçük, marjinal ya da butik kafe dekorasyonları ve kafe dekorasyon malzemeleri de merak edilmeye devam ediyor. Şimdi dilerseniz herkese hitap eden bir kafe dekorasyonunun nasıl olması gerektiğine ve kafe dekorasyon örneklerine bakalım…

Kafe Dekorasyon Fikirleri

Son dönemde insanların pek çoğu, daha çok görselliği ön planda olan kafeleri tercih etmekte ve burada güzel fotoğraflar çekilerek sosyal medya hesaplarında paylaşım yapmaktadır. Dolayısıyla bu akım, göze hoş gelen ve etkileyici kafe dekorasyon fikirlerine olan talebi artırmıştır. Peki, insanların vakit geçirmekten keyif alacağı ve sık sık geleceği ideal kafe dekorasyonu nasıl olmalı?

Kafe Dekorasyonu: Ahşap Detaylar

Kafe dekorasyon malzemelerinizi seçerken ahşap detayları bulunan ve otantik esintiler yaratan objeleri tercih edin. Bu bir tablo olacağı gibi, büyük ahşap mumluk, kitaplık veya jaluzi de olabilir. Ahşabın huzur veren ve farklı hissettiren bir enerjisi olduğunu unutmayın.

Kafe Dekorasyonu: Duvar Rengi

Özellikle butik kafe dekorasyonunda sıkça karşılaştığımız soft tonlar, ziyaretçilerin kendisini daha canlı hissetmesini sağladığı için siz de açık yeşil, açık mavi, pudra veya lila gibi tonlarda duvar boyası tercih ederek müşterilerinizin kafenizde daha çok vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz.

Kafe Dekorasyonu: Çiçek Köşesi

Konsept kafe tasarımları yapmak isteyenlerin önem vermesi gereken detay, çiçeklerdir. Bu noktada, kıvırcık paspas modellerinden destek alabilirsiniz. Yeşil renkte tercih edeceğiniz kıvırcık paspas ile çiçek köşesi olarak belirlediğiniz bir alanda suni çim görünümü yaratabilir, müşterilerinizi adeta bir bahçede oturuyormuş gibi hissettirebilirsiniz.

Kafe Dekorasyonu: Girişe Önem Verin

Kafe dekorasyonu fikirlerinde amaç akılda kalıcı ve ilgi çekici olmaktır. Akılda kalmanın en etkili yolu da müşterileri henüz girişteyken yakalamaktır. Bu noktada, kapınıza asacağınız kafe dekorasyon malzemeleri ile şıklık yaratabilir, kapı önünde tercih edebileceğiniz logolu paspas modelleri ile müşterilerinizin logonuzu veya isminizi hatırlamasını sağlayabilirsiniz.

Kafe Dekorasyonu Yaparken Yaratıcı Olun!

Farklı kafe tasarımları ve kafe dekorasyonu örneklerini incelediğinizde sıra dışı hiçbir detayın olmadığını fark edebilirsiniz, bu yüzden değişik olmaya çalışmaktansa estetik detaylara yer vermek için uğraşmanız çok daha doğru bir adım olabilir. Müşterileri dinlendirecek, keyifli vakit geçirmelerini sağlayacak ve onları etkileyecek bir kafe dekorasyonu için herkes tarafından tercih edilen eşyalara, farklı dokunuşlar yapmak bile yeterli gelebilir.

Önemli olan kafe dekorasyon fikirlerini tarzınıza uyarlayabilmek ve müşterilere güzel bir giriş hazırlayabilmek… Logolu kapı paspasları ve kıvırcık paspas modelleri hakkında daha fazla bilgi almak ve fiyat bilgisini öğrenmek için mağazamıza gelebilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484