Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Hijyen Paspas ile Ortamları Toz ve Kirden Arındırın!

Çamurlu Ayak İzlerinden Kurtulmaya Ne Dersiniz?

Yağmurlu zamanlarda AVM, hastane, okul, restoran ve kafe gibi genel kullanıma açık mekanlarda sürekli çamurlu ayak izleriyle karşılaşırız. Ortamın sağlıksız ve kirli görünmesine neden olan bu görüntüler, iş yerleri ve kurumlar hakkında ziyaretçilerde pek de olumlu bir imaj bırakmaz. Sürekli olarak temizleniyor bile olsa kapı girişindeki toz, kir ve çamur görüntüsü, ziyaretçi veya müşteri kaybedilmesine sebep olabilir.

Peki, bu tarz olumsuz durumların yaşanmaması için nasıl önlemler alınabilir? Giriş-çıkışların yoğun olduğu, gün içerisinde pek çok ziyaretçiyi ağırlayan mekanlar için en etkili çözüm, hijyen paspası. Şimdi dilerseniz hijyen paspasın ne olduğu bilmeyenler için hijyen paspası nerede satılır ve hijyen paspası kullanımına değinelim.

Hijyen Paspası Nedir? Hijyen Paspası Kullanımı Nasıl Olur?

Hijyen paspas, diğer bir ifadeyle dezenfektan paspası, özellikle Covid 19 gibi salgın hastalıklarda sıkça ihtiyaç duyulan bir kapı önü paspasıdır. Sokaktaki toz ve kirlerin ayakkabılarla birlikte kapı girişlerine kadar taşınmasıyla özellikle fazlasıyla hijyenik olması gereken hastane, sağlık ocağı, eczane, klinik, diş muayenehanesi, kreş, okul, gıda imalathanesi, ilaç fabrikası ve restoran gibi pek çok alanda bakteri ve virüs oluşabilir. Bu durumun yol açabileceği çeşitli sağlık problemlerini önlemek için üretilen hijyen paspas modelleri, içerisinde hijyen paspas dezenfektan sıvısı bulundurur. Yaya trafiğinin yoğun olduğu mekanlar için oldukça kullanışlı bir ürün olan hijyen paspası kullanımı şöyledir:

  • Hijyen paspasın içine hijyen paspas dezenfektan sıvısı konur.

  • Hijyen paspas, kapı önü paspası olarak çeşitli mekanların kapısına yerleştirilir.

  • Dışarıdan gelen kişiler, hijyen paspasın üzerine bastığında, kapı önü paspasının dış yüzeyi içeri çöker ve çöken kısımdan hijyen paspas dezenfektan sıvısı akar.

  • Akan hijyen paspas dezenfektan sıvısı, ayakkabıların altındaki toz ve kirlerin içeriye girmesini engellerken aynı zamanda da var olan virüs, bakteri ve mantarların ölmesini sağlar.

  • Hijyen paspasın içerisinde biriken kirli su, bakteri ve tozlar kesinlikle dışarı çıkmaz ve akma yapmaz.

  • Bir haftalık kullanımdan sonra dezenfektan paspası, dik konuma getirilerek içerisindeki sıvının akması beklenir.

  • Kirli suyu boşaltılan hijyen paspası, bir hortum aracılığı ile suyla temizlenir.

  • Hortum yoksa da su ve bez yardımı ile kapı önü paspası temizliği yapılır.

  • Kolay kuruyan, leke tutmayan ve özel bakım gerektirmeyen hijyen paspası temizlik işlemi bittikten sonra hijyen paspas dezenfektan sıvısı, kapı önü paspasının üzerine boşaltılır ve paspasın sıvıyı emmesi beklenir.

  • Sıvıyı emen hijyen paspas, tekrar kapı önüne yerleştirilir.

Yapışkanlı Hijyen Paspası Nerede Satılır?

Kolay kullanım sağlayan bu ürünü temin etmek istiyor ve hijyen paspası nerede satılır diye merak ediyorsanız Golden Carpet’ın ürünlerini inceleyebilirsiniz. Golden Carpet’ta her türlü dezenfektan paspası, kapı önü paspası ve hijyen paspas dezenfektan sıvısını bulabilirsiniz.

Hijyen Paspas ile Mekanlarınızın Temizliğinden Emin Olabilirsiniz

Tamamen ihtiyacınıza ve talebinize uygun olarak üretimini yaptığımız hijyen paspas modellerini, dilediğiniz ölçü, renk ve modelde talep edebilirsiniz. Golden Carpet’ın halı, yolluk ve paspas alanındaki deneyiminden yararlanarak yapışkanlı hijyen paspasını bir kez alarak uzun yıllar kullanabilir, mekanlarınıza dışarıdan gelen toz ve kirleri temizleme zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Hemen Golden Carpet’a gelin, dilerseniz hijyen paspaslarınıza markanıza özgü tasarım yaptırın dilerseniz de farklı renk seçeneklerimiz ile mekanlarınıza hijyen ve canlılık katın… Yoksa siz hala son dönemde yoğun talep gören hijyen paspaslarımızı denemediniz mi?

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484