Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Otel İçin Dekorasyon Önerileri

Küçük ve Büyük Otel Lobisinde Neler Olur? Koridorlar ve Odalar Hakkında Detaylar!

İnsanların konaklaması için üretilmiş büyük veya küçük yapılar olan oteller, olmaları gereken en iyi şekilleriyle dekore edilirler. Şık ve modern tasarımlar, geçmişi yansıtan dekoratif ürünlerle nostaljik mekanlar, minimalist çizgiler ve çok daha fazla dekorasyon fikri tıpkı evlerde olduğu gibi otellerde de hayata geçirilir. Otel için dekorasyon önerileri arıyorsanız ve bir otel lobisinde neler olur merak ediyorsanız doğru yazıdasınız!

Otellerde konaklayan kişilerin en keyif aldıkları durum elbette ki konfordur. Konforlu, oldukça rahat bir otelde ise konukların aramaya başlayacağı bir diğer özellik hoş dekorasyon fikirleridir. Otel dekorasyonları otel sahipleri için bu yüzden önemli bir konu haline geliyor. Özellikle otel lobi dekorasyonları çok önemlidir. Çünkü bir misafirin konaklamadan önce ilk bulundukları yer lobilerdir ve bu bölüm iyi bir şekilde detaylandırılmış olmalıdır. O halde otel lobisinde neler olur, koridorlar nasıl dizayn edilmeli ve odalarda neler bulunmalı diye merak ediyorsanız, otel için dekorasyon önerileri vermeye başlayalım…

Otel Lobi Dekorasyonları Nasıl Olmalı? – Otel İçin Dekorasyon Önerileri

Bulunduğunuz bölgede konaklamak isteyen kişilerin ilk uğramaları gereken yer otelinizin lobi bölümü olacaktır. Bu sebeple otel için dekorasyon önerileri almaya bu bölümden başlamalısınız. Konuklarınızın rahat etmesi ve otelinizi tercih etmesi için lobide rahat kullanım alanları ve şık tasarımlar bulundurmalısınız. Bu yüzden otel dekorasyonları için kullanılan en önemli otel dekorasyon malzemeleri lobilere aittir.

Kaliteli malzemelerle ve en şık tasarımlarla oluşturulmuş mobilyalar otelin lobi bölümünde bulunmalı, konukların soluklanmaları için rahat bir ortam sunulmalıdır. Ayrıca süs bitkileri, hijyen için gerekli el dezenfektanları, şık ve dekoratif otel yollukları da bu konfora dahil edilmelidir. 

Bu bölümdeki dar ve küçük alanlar için kullanacağınız otel yollukları markanızın adını mutlaka taşımalıdır. Bu sebeple logolu yolluk tercih etmeli, logonuzu müşterilerinizin gözleri önüne sermelisiniz. 

Otel için yolluk halı kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli konu renkler ve doku olmalıdır. Kullanışlı, kaymaz alt tabanlı, su tutmayan, kolay temizlenebilen hatta makinede yıkanabilen otel yollukları otel için dekorasyon önerileri arasında en önemli konulardan biridir. Logolu yolluk modelleri arasından en kullanışlılarını tercih etmek, müşterilerinizin gözündeki imajınızı yükseltir.

Misafirlerinizi Karşılarken ve Sonrasında Yanlarında Olmayı Sürdürün!

Otel lobi dekorasyonları sonrasında hangi otel dekorasyon malzemeleri gerekli olacak biliyor musunuz? Koridorlarda ve odalarda kullanılan dekoratif ürünler misafirlerinizin konforlarının sürmesi için fazlasıyla önemlidir. Misafirlerinizi kapıda karşıladığınızda ve sonrasında odalara çıkarken geçtikleri koridorlarda sizden izler görmeye devam etmeliler. Bunu da yukarıda bahsettiğimiz logolu yolluk modelleri sayesinde sağlayabilirsiniz. İyi bir karşılama ve marka imajınız için önemli olan otel yollukları, mutlaka en kalitelilerinden ve şık renkli ve desenli olanlarından seçilmelidir. Ayrıca otel için yolluk halı seçerken kaydırmaz alt tabanlı olanları tercih etmeye özen göstermelisiniz. Abartıdan uzak ama göz alıcı otel yollukları misafirlerinizin güvenliğini sağlarken diğer yandan bilinçaltlarına sizin isminizi fısıldayacak.

Koridorlarda ve antrelerde dikkat etmeniz gereken otel için dekorasyon önerileri arasında en önemlilerinden biri de aydınlatmalardır. Misafirleriniz koridordan geçerken güvenle hareket etmeleri için çok fazla göz almayan fakat aydınlık lambaları tercih etmelisiniz. 

Odalarda genellikle halı kullanımını tercih edebilirsiniz ya da hiç halı kullanmayabilirsiniz. Fakat burada da aydınlatmaları önemsemelisiniz. Odaların pencereden yeteri kadar ışık almayan bölümlerdeyse ya da gece için uygun bir ortam sağlamak istiyorsanız şık aydınlatmalarla hem dekoratif bir dokunuş elde edebilir hem de misafirlerinizin istediği gibi ayarlayabilecekleri aydınlatılmış bir ortam yaratabilirsiniz.

Otel İçin Yolluk Halı Arıyorsanız Golden Carpet!

Başarılı bir girişimci olarak otel dekorasyonları konusunda zayıf hissediyorsanız yukarıdaki bilgiler size yardımcı olabilir. Peki ama otel yollukları ve logolu yolluk çeşitleri nereden temin edilir? İşte bu konuda kaliteden ödün vermeyen bir seçenek arıyorsanız Golden Carpet farkını yaşamanızı öneririz. 

Otel için dekorasyon önerileri arasında en önemli konulardan biri olan logolu yolluklar otellerin olmazsa olmazlarıdır. Misafirlerinizin güvenli bir şekilde yürürken dekoratif anlamda da iyi hissetmeleri için tasarlanan kaymaz ve kolay temizlenebilir Golden Carpet kurumsal logolu yolluk çeşitlerini incelemeli, kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. 

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484