Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Yat Halısı Nedir?

Yat ve Tekne Döşemesinde Neden Halı Kullanılır?

Yat halısı, deniz taşıtları için üretilen halılardır. Yatların iç mekanı için tasarlanan yat halıları, hem mekan dekorasyonuna katkısı hem de kullanım özellikleri nedeniyle önemlidir. Yatlardaki ısı yalıtımına katkı sağlayan, kayma ya da düşme gibi sorunlara engel olan yat halıları, yatlarda iç mekan uygulamalarının olmazsa olmazıdır.

Yat halısı özellikleri ne olmalıdır? Yat halısı alırken nelere dikkat edilir? gibi sorularınız varsa yazımızı okumaya devam edin. Lüks ve konforun bir arada olduğu yat dekorasyonlarında en önemli unsur olan halılarınız için en iyi çözümleri bulun…

Yat Halısı Özellikleri – Satın Alırken Dikkat Edin!

Yat halısı satın alırken özellikle deniz üzerinde yer alacak bu taşıtların su ile temasını unutmamalı, dolayısıyla suya dirençli malzemeden üretilen yat halılarını tercih etmelisiniz. Deniz suyu tuzlu olduğu için leke barındırmayan yat halıları arasından seçiminizi yapmalısınız.

Aynı zamanda kaymayan malzemeden üretilmiş olmasına, dokusuyla mekana uyum sağlamasına özen göstermelisiniz. İyi bir yat halısı özellikleri şu şekilde olacaktır:

  • Tamamen zevkinize ve beklentilerinize göre hazırlanabilir.
  • Zengin tasarım seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlar.
  • Kaliteli malzeme kullanımıyla uzun ömürlüdür.
  • Fotoğraf, logo, sembol ya da isim baskısı yaptırabilirsiniz.
  • Polyemid malzemeden üretildiği taktirde anti alerjik özelliğiyle sağlığınızı korumaktadır.
  • Malzeme kalitesiyle bağlantılı olarak hava ve deniz koşullarına uyum sağmaktadır.
  • Kir ve leke barındırmamasıyla uzun süre aynı şekilde kullanılabilir.

Yat halısı almadan önce mekanınızın ihtiyaçlarını belirler, beklentilerinizi üretici firmaya iletirseniz daha az sorunla karşılaşırsınız. Uzun yıllar güvenle kullanım için yat halısı satın alırken iyi malzeme, iyi üretici ve konforlu kullanım aklınızda olsun.

Yat Halısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Yat halısı fiyatları; hazırlanacak yat halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Yatın zemin ölçüleri, iç ve dış mekanda uygulanacak halılar için kullanılacak malzemeler, müşteri talepleri yat fiyatları üzerinde etkili olmaktadır.

Golden Carpet olarak müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Yat halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Golden Carpet Tecrübesinden Yararlanın!

Golden Carpet halı ve döşeme konusundaki tecrübesini estetik beklentilerinizle birleştirerek sizlere en güzel yat döşeme seçeneklerini sunuyor. Tasarımcı kadrosu ile pek çok özel uygulamaya döşeme malzemesinin yüzeyine uygulayabilen kuruluşumuz, diğer döşeme firmalarından farklı olarak tamamı ile sizlerin zevkine uygun alternatif ya da görsel malzemeleri yatınızın dekoruna yansıtıyor.

Tercihinizi bir sembol, herhangi bir resim, logo, hatta kendi resminizden yana kullanabilirsiniz. Arzu ettiğiniz her seçeneğin halıya işleyerek döşeme işlemini gerçekleştiriyoruz. Hangi tip deniz aracı olursa olsun aramış olduğunuz çözüm bir telefon kadar yakın! Golden Carpet yat döşemesi alanında en kaliteli çözümleri size özel ayrıcalıklarla sunuyor!

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484