Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Portre Foto Halı Nedir?

Sevdiklerinize Güzel Bir Hediye Vermenin En Keyifli Yolu!

Foto halı, sizin ve sevdiklerinizin fotoğrafları ile dokunan portre tarzında harika bir çalışmadır. Çok farklı ve çok özel bir hediye olarak sunulabilen foto halı, unutulmayacak ve uzun yıllar saklanarak hafızalardan silinmeyecek muhteşem bir hediye olabilir. Tasarımı yapılacak fotoğrafın belirlenmiş ebatlarda halı üzerine uygulanmasıyla harika görüntüler ortaya çıkabilmektedir.

Fotoğraf halıları dilerseniz tablo olarak duvara asabilir, dilerseniz masanıza koyabilir veya daha büyük resimler ile dilendiğinde evinizin istenilen bölgesinde kullanabilirsiniz. Aile fotoğraflarınızı veya sevdiklerinizin fotoğraflarını portre foto halı şeklinde muhteşem bir hediye sunabilirsiniz.

Portre Foto Halı Nasıl Yapılır?

Portre halı, fotoğraf halı ya da resimli halı olarak karşınıza çıkabilecek bu halı modeli, fotoğrafların halı üzerine dokuma ya da baskıyla işlenmesi sonucu elde edilir.

Fotoğraf halı yapım süreci, öncelikle baskısı yapılacak fotoğrafın belirlenmesi ile başlar. Yüksek çözünürlükte, ayrıntı içermeyen, ney ve keskin fotoğrafların tercih edilmesi gerekir. Ardından baskı yapılacak halının boyutları belirlenir. Duvar, salon, banyo, hol vb. alanlar için ölçüler farklı olacaktır. Mekana göre ölçü alınmasından sonra halı malzemesi ve rengi tercih edilir. Genel olarak polyamid kullanılır. Çünkü polyamid malzeme anti bakteriyeldir, mikrop oluşumunu önler. Ayrıca anti statik özelliği sayesinde sürtünme durumunda teni tahriş etmez. Renkler ise fotoğraf rengiyle bire bir olabilir ya da siyah beyaz uygulanabilir.

Portre halı boyutu, rengi ve halı malzemesi seçildikten sonra üretime geçilir. Dokuma şeklinde halıya fotoğraf görüntüsü işlenir. Müşteri taleplerine göre işleme ve detaylar yer alabilir, yazı eklenebilir, kurumsal firmalar için logo işlenebilir. Ardından son kontrollerle birlikte portre foto halılar mekanlardaki yerini alabilir.

Özellikle ev ve çocuk odası duvarları, oteller, holdingler ve kamu kuruluşlarında portre fotoğraf halı kullanılabilir. Mekanın havasını değiştire ve özgünlük katan tasarımlardır.

Portre Foto Halı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Portre foto halı fiyatları; hazırlanacak portre foto halının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Fotoğraf halı olarak istenen görüntünün detayları, fotoğraftaki unsurlar, işlemeler ya da ekstra talepler, portre halı fiyatları üzerinde etkilidir.

Golden Carpet olarak müşterilerimizin taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. En iyi malzeme ve ekipman kullanarak hızlı ve sorunsuz bir şekilde fotoğraf halı üretimini tamamlarız. Kalite kontrol süreci sonrasında ürünlerin teslimini gerçekleştiririz. Portre foto halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484