Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Otel Halısı Avantajları – Ziyaretçilerinize En İyisini Sunun!

Konuklarınıza Ev Sıcaklığını Sunmak İstemez Misiniz? – Otel Halısının Avantajları

Bir oteli ziyaretçiler için tercih edilebilir hale getirmek için dikkat edilmesi gereken pek çok detay vardır. Hijyen, ses ve ısı yalıtımı, konfor gibi tüm faktörler ziyaretçilerinizin kendisini adeta evinde hissetmesini sağlayarak sadık müşterileriniz haline gelmesine yardımcı olabilir. Bu noktada otel halısı modellerinin tüm bu başlıklara önemli katkılarda bulunduğunu vurgulamak gerekir.

Otel halısı avantajları ile misafirleriniz için otel odasını soğuk bir konaklama mekanı olmaktan çıkararak kalmaktan ve vakit geçirmekten hoşlandıkları bir yer haline getirmek için en önemli aksesuarlardan biridir. Aşağıda sizler için otel halısının avantajları hakkında bilgi verdik. Siz de müşterilerine en iyi deneyimi sunmak isteyen bir otel işletmecisiyseniz kesinlikle yazımıza göz atın!

Neden Otel Halısı Almalısınız? – Otel Halısı Kullanım Amaçları

Otellerin halı tercihlerine baktığımızda bilhassa odalarda kullandıkları otel halısı modeli genellikle duvardan duvara halıdır. Bu tercih kesinlikle tesadüfi değildir. Otel halısı faydaları açısından baktığımızda duvardan duvara oda halıları hem müşterilerin konforuna hizmet etmekte hem de otel çalışanlarının işini kolaylaştırmaktadır. İşte otel halısının faydaları;

  • Ses Yalıtımı – Otel Halısı Avantajları

Konforlu bir konaklama için otelin farklı odalarındaki konukların seslerinin birbirine ulaşmaması son derece önemlidir. Bu noktada otel halısının avantajları arasında ses yalıtımına sağladığı katkıyı vurgulamak gerekir. Zemini tamamen kaplayan otel halısı modelleri; odalar arasındaki ses geçişini minimize etmektedir.

  • Isı Yalıtımı – Otel Halısı Yararları

Tıpkı sesin geçişini önlediği gibi ısı yalıtımına da katkı sağlayan otel halısı; müşterilerinizin ev sıcaklığını hissedebilmeleri için oldukça önemli bir aksesuardır. Otel halısı kullanım amaçları arasında bu nedenle ısı yalıtımı da unutulmamalıdır.

  • Hijyen ve Sağlık – Otel Halısı Faydaları

Otel halısı avantajları söz konusu olduğunda leke tutmayan, anti bakteriyel ve hijyenik özelliğine de vurgulamak gerekir. İnsan trafiğinin çok fazla olduğu otel halılarında ziyaretçilerin sağlık sorunları yaşamaması için anti bakteriyel ve anti alerjik malzemelerden üretilmiş ürünlere ihtiyacı vardır.

  • Bakım Kolaylığı – Otel Halısı Avantajları

Otel halısının avantajları arasında unutulmaması gereken bir diğer nokta da kullanım konforudur. Özellikle otel çalışanlarının işini büyük ölçüde kolaylaştıran bakım kolaylığı sayesinde otel halısı modelleri; süpürme ve düzenli yıkamalarla uzun yıllar boyunca temiz tutulabilir.

  • Reklam ve Promosyon – Otel Halısı Avantajları

Otel halısının faydaları arasında kurumsal kimliğe sağladığı katkıları da göz ardı etmemek gerekir. Bilhassa özel tasarım otel halıları; markanızı öne çıkartarak ziyaretçileriniz için akılda kalıcılığınızı arttırmanıza ve böylelikle sadık müşteri sayınızı arttırmanıza yardımcı olabilir.

Otel Konseptinize En Uygun Halı Golden Carpet’ta!

Siz de konuklarınızın hayran kalacağı otel odaları yaratmak istiyor, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz güvenilir ve konforlu bir otel halısı seçimi ile odalarınızın dekorasyonunu düşünmekten kurtulmayı arzuluyorsanız Golden Carpet sizin için en doğru adres!

Hemen ekibimizle görüşün, konuklarınızın beğenisine hitap edecek özel tasarımlar, konforlu ve kolay bakıma imkan veren bir kullanım, maksimum hijyen sunan yüksek kalite standartları ve Golden Carpet ayrıcalığı ile tanışın! Otel odası dekorasyonlarınızın markanızın farkını göstermesini sağlayın!

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484