Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Dış Kapı Paspas Çeşitleri – Hangi Paspası Almalıyım?

Hangi Mekana Hangi Paspas Çeşidi Uygun?

Birbirinden şık paspas çeşitleri ile evinize şıklık katmayı mı istiyorsunuz? Rengarenk, baskılı ve logolu paspas modellerini araştırıyor ancak bir türlü alacağınız ürüne karar veremiyorsanız sizler için hazırlamış olduğumuz bu yazıda, en çok kullanılan paspas çeşitlerini ve özelliklerini bulabilirsiniz.

Ayrıca paspas çeşitlerini yalnızca eviniz için değil, iş yerleriniz için de tercih edebilir, yaşam ve kullanım alanlarınıza hem temizlik hem de estetik katabilirsiniz. Şimdi dilerseniz dış mekan paspaslarına birlikte göz atalım. Evlerimizi sokağın kiri ve tozundan arındıran, aynı zamanda da kapı önlerine farklı bir hava katan paspas çeşitleri ilgili tüm detaylar yazımızda…

Paspas Çeşitleri Nelerdir? 

En çok tercih edilen paspas modelleri, genellikle işlevsellik yönünden önemli artılara sahip olan, etkili ve kaliteli ürünlerdir. 

Paspas Çeşitleri: Nem Alıcı Paspas

Paspas modellerinden biri olan nem alıcı paspaslar, kaydırmaz özelliğe sahip olup plastik alt tabanlıdır.  Ayakkabıların altındaki toz ve nemi içine hapsederek iç mekanların dışarının etkisiyle kirlenmesini engeller. Gri, kırmızı, bordo ve siyah gibi pek çok farklı rengi bulunan bu paspas çeşidi, standart olarak kullanılabileceği gibi şirketlerden gelen talep doğrultusunda logolu paspas olarak da temin edilebilir.

Paspas Çeşitleri: Alüminyum Paspas

Alüminyum paspaslar, günlük yaşamımızda birçok işletmede karşılaştığımız paspas modellerinden biridir. Delikli PVC bağlantı profilleri ile ayakkabıların altındaki toz ve kiri tutar, bu sayede iç mekanların daha temiz kalmasını sağlar. Çerçeveli ve gömme olarak iki şekilde üretilir. Siyah, kırmızı, kahverengi ve gri renk seçeneklerine sahiptir.

Paspas Çeşitleri: Hijyen Paspas

Covid 19’un ortaya çıkması ile birlikte en çok tercih edilen paspas çeşitlerinden biri olmuştur. İçerdiği dezenfektan sıvısı ile ayakkabıların altındaki bakteri, virüs ve mantarları öldüren, toz ve kirleri hapseden hijyen paspaslar, temizlikteki en büyük yardımcılardan biridir.

Paspas Çeşitleri: Kıvırcık Paspas

İş yerlerinin kapısında görmeye alışık olduğumuz kıvırcık paspaslar, kalın lifli yapısıyla ayakkabı altındaki tüm toz ve kiri bünyesine hapseder, böylece sokağın tozunu ve kirini kapı dışında bırakır. Yeşil rengi, balkon ve bahçe dekorasyonunda sıkça tercih edilir.

Dış Kapı Paspas Modellerini Hangi Mekanlarda Tercih Edeceksiniz?

Dış kapı paspas çeşitlerine karar vermeden önce ürününüzü nerede kullanacağınızı düşünürseniz çok daha verimli bir alışveriş yapabilirsiniz. Örneğin; diş muayenehanesi, eczane, sağlık ocağı, kişisel klinik, hastane, estetik merkezi ve solaryum gibi bir mekan için dış kapı paspas çeşitlerine bakıyorsanız hijyen paspaslar, sizin için çok daha verimli olabilir. 

  • Kuaför, güzellik salonu, kozmetik mağazası, restoran, kafe, pastane, fırın, market, manav ve kasap gibi iş yerleri için dış mekan paspaslarına bakıyorsanız nem alıcı paspaslar, işinizi görebilir.

  • Otel, plaza, iş hanı ve ofis gibi çalışma mekanları için paspas çeşidi araştırıyorsanız alüminyum paspas modellerini deneyimleyebilir, daha doğru bir karar verebilirsiniz.

  • Ev, bahçe ve butik gibi daha küçük çaplı ve bir günde daha az kişinin giriş- çıkış yaptığı ortamlar için ise kıvırcık paspas modellerini tercih edebilirsiniz.

Ayrıca tüm ürünleri, logolu paspas olarak da talep edebilir, paspasınıza logonuzun imajına veya ismine uygun bir tasarım yaptırabilirsiniz.

Logolu Paspaslar ile İş Dünyasındaki Yerinizi Sağlamlaştırın

Hijyene önem veren tüm iş yeri sahipleri ve yöneticiler, müşterilerin gözünde ayrıcalıklı bir konuma sahip olur. “İşine önem veren, müşterisine de verir.” mantığı ile hareket eden ve iş yerinde temizliği önceliği yapan pek çok kurum, doğru seçiminin sonucu olarak başarılı satışlar yapmaktadır.

Siz de çalışma veya yaşam alanlarınız için etkili çözümler sunan Golden Carpet ayrıcalığıyla en çok tercih edilen ve en konforlu paspas çeşitlerini denemek istiyorsanız mağazamızı ziyaret edebilir, kullanıcılardan tam not alan birbirinden yeni paspas çeşitleri ve fiyatlarına göz atabilirsiniz.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484