Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Nem Alıcı Paspas – Neden Kullanmalısınız, Kurumunuza Ne Katar?

Hem Maksimum Hijyen Sağlayın Hem De Kurumsal Kimliğinizi Güçlendirin! – Logolu Nem Alıcı Paspas Modelleri

Genellikle çalışma alanlarının veya AVM, hastane, okul vb. kamu alanlarının en büyük sorunlarından biri ayakkabıların altındaki kir ve bakterilerin doğrudan içeri taşınması ve kurum içerisinde hem kötü bir görüntü hem de sağlıksız bir durum ortaya çıkarmasıdır. Bu noktada nem alıcı paspas modelleri çalışma alanlarında maksimum hijyen sağlamak ve bu türden kir ve bakterileri engellemek için oldukça kullanışlıdır.

Logolu nem alıcı paspas modelleri ise temel olarak bu işlevsel kullanımı kurumunuzun akılda kalıcılığını arttıracak bir kurumsal kimlik çalışması ile güçlendirir. Müşterileriniz veya iş ortaklarınızın kurumunuzu ziyaret ederken ve çıkarken marka logonuzu görmesi, belki küçük ve önemsiz bir detay gibi gözükebilir ancak aksine akıllarda yer etmeniz açısından oldukça önemli bir artıdır. İsterseniz önce toz ve nem alıcı paspas modellerinin işlevine bir göz atalım, sonra da logolu nem alıcı paspaslar firmanıza neler katar, daha detaylı olarak inceleyelim.

Nem Alıcı Paspas Modelleri – Nedir, Ne İşe Yarar?

Nem alıcı paspas modelleri basitçe ayakkabı altındaki toz ve kirin kurum içerisine taşınmamasını ve özellikle temiz yüzeylerde kolaylıkla iz bırakabilecek nemin emilimini sağlayarak iç mekanın hem hijyenine hem de görüntüsüne katkı sağlayan pratik bir aksesuardır. Bilhassa yoğun bir giriş çıkışın olduğu iş yerlerinde sıklıkla logolu nem alıcı paspas modelleri ile karşılaşmanız son derece olasıdır, çünkü bu oldukça basit aksesuar, iç mekan yüzeyindeki kirlenme hızını ciddi oranda azaltmaktadır.

Logolu Nem Alıcı Paspas Modelleri ile Markanız Daha Fazla İnsanın Aklında Yer Etsin!

Yukarıda bahsettiğimiz işlevsel özelliklerinin yanı sıra logolu nem alıcı paspas modelleri hakkında konuşurken kurumsal kimliğiniz açısından sağladığı katkıyı göz ardı etmemek gerekir. Marka logosunun, isminin ve sloganının işlenebildiği logolu nem alıcı yolluk modelleri; mesajınızı müşterilerinize ve iş ortaklarınıza iletmeniz için oldukça basit ama etkili bir çözümdür. Logolu nem alıcı paspas modelleri ile;

·         Kurumunuzu ziyaret eden herkesin marka logosuna aşinalık kazanmasını sağlayabilirsiniz.

·         Markanızın akılda kalıcılığını arttırırsınız.

·         Firmanızın daha kurumsal bir imaj çizmesini sağlarsınız.

·         Her ne kadar kurum dışında yer alsa da iç mekan dekorasyonunu tamamlayacak bir şıklık yaratabilir, ziyaretçilerinizi etkileyebilirsiniz.

·         Tanıtım yapmanız için son derece ekonomik bir yöntemdir.

·         İlgi çekici bir logo ve güçlü bir sloganla; logolu nem alıcı paspas modelleri yakınlarınızdan geçen insanların dikkatini çekmenizi kolaylaştırabilir.

Logolu Nem Alıcı Paspas Fiyatları – Seçiminizi Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Logolu nem alıcı paspas fiyatları, nem alıcı paspas modelleri ile kıyaslandığında biraz daha yüksek olabilir. Çünkü her şeyden önce logonun, marka isminin ve sloganının paspas üzerine aktarılması ve işlenmesi gerekmektedir. Bu da ekstra maliyet ve işçilik gerektiren bir işlemdir.

Buna ek olarak logolu nem alıcı paspas fiyatları; ürünün ölçüsü, tasarım ve baskıda yer verilen detaylar, yapımında kullanılan malzeme, iplik türü, renk sayısı gibi unsurlara bağlı olarak da değişebilmektedir. Ayrıca logolu nem alıcı paspas fiyatları açısından ürünün kaç adet sipariş edildiği de önemlidir. Yüksek siparişlerde toplam açısından daha yüksek fiyatlar söz konusu olsa da adet başına düşen logolu nem alıcı paspas fiyatları düşünüldüğünde çok daha ekonomik bir tercih yapmak mümkün olmaktadır.

Kurumunuz İçin En İdeal Çözümleri Sunuyoruz!

Siz de iş yerinizde şık bir görüntü yakalamak ve iç mekan temizliğini arttırmak için yeni bir çözüm mü arıyorsunuz? Standart nem alıcı paspas modelleri yerine logolu nem alıcı paspaslar ile markanızın kurumsal kimliğini güçlendirmek, işlevsellikle tanıtımı bir araya getirmek ve ziyaretçilerinizin dikkatini çekmek mi istiyorsunuz?

Markanız ve kurumunuzu simgeleyen özel logolu nem alıcı paspas tasarımları için bize ulaşın, Golden Carpet olarak sizlere çalışma alanlarınızın ölçüsüne ve ihtiyaçlarına en uygun kullanımı, kurumsal kimliğinizle en iyi uyan tasarımlarla birlikte sunalım, Golden Carpet tecrübesiyle mekanlarınıza şıklık ve işlevsellik katın!

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484