İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Logolu Paspas

Mekanınıza Ayrıcalık Katın!

Toz kontrol ve nem alıcı özelliğe sahip logolu paspaslarımız, yoğun kullanılan mekanlarda hem fonksiyonel hem de şık bir çözüm olacak!

Kaymayı engelleyen tabanı, su ile kolayca temizlenebilen yapısı sayesinde kullanım kolaylığı sağlayan logolu nem alıcı paspaslar, hastaneler, gıda imalathaneleri, kurumlar, okullar, öğrenci yurtları, ofisler, spor merkezleri, oteller, restoranlar ve AVM girişleri için idealdir. Kanserojen madde içermeyen, anti bakteriyel özelliğe sahip logolu nem alıcı paspas modellerimiz, istediğiniz logo, desen ve yazı seçenekleriyle firmanıza özel üretilmektedir.

Farklı renk ve desen seçenekleriyle mekanınıza uyum sağlayacak şık ve kullanışlı paspas modellerimizi yakından görmek için bize ulaşın…

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Tozu, Kiri, Bakterileri Mekanımıza Almıyoruz!

Logolu Nem Alıcı Paspas Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız logolu nem alıcı paspas modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Logolu nem alıcı paspaslarınızın tasarımları hazırlanarak size gönderilecektir. Onayınıza istinaden üretim programına alınacaktır.

Logolu nem alıcı paspas fiyatları; hazırlanacak logolu nem alıcı paspasın ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu nem alıcı paspas fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin