Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Merdiven Halısı Alırken Dikkat Edilecekler

Kaymaz Merdiven Halıları İle Sağlığınızı Tehlikeye Atmayın!

Merdiven halıları, gün içinde çokça kullanılan halı modellerindendir. Ev ve ofislerde, holdinglerde, sitelerde, fuarlarda, hastanelerde, uçaklarda ve daha pek çok alanda karşımıza çıkabilir. Merdiven halıları düşme ve kayma gibi durumları önlemesi, bu gibi sorunlarda yaralanma ve ciddi sağlık sorunlarını önlemesi nedeniyle tercih edilmektedir.

Merdiven halıları hem sağlık hem de dekorasyon açısından kullanıldığı için farklı özelliklere sahip olması beklenir. Kullanım alanına ve amaçlarına göre merdiven halıları tasarlanır. Peki kullanıcılar merdiven halısı alırken neleri göz önünde bulundurmalıdır? Merdiven halısı alırken dikkat edilecekler ve merak edilenler sayfamızda…

Merdiven Halısı Alırken Dikkat Etmeniz Gerekenler!

Merdiven halıları, ev ve ofislerde sıkça karşımıza çıkar. Gün içerisinde yoğun olarak kullanılan merdiven halılarının sanıldığından daha çok işlevi bulunmaktadır.

Merdiven halısı alırken en önemli husus kaydırmaz özelliğe sahip olmasıdır. Çünkü kayma tehlikesi olan merdiven halıları hem evlerde hem de iş yerlerinde büyük bir tehlike arz eder. Tabanı özel olarak üretilen, kaydırmayan halılar seçmeli, kesinlikle kendinizi tehlikeye atmamalısınız.

Merdiven halısı satın alırken dikkat edilecek en önemli nokta halıların anti bakteriyel özellikte olmasıdır. Dolayısıyla polyamid malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Polyamid, bakteri oluşumunu engellediği için sağlığınızı tehlikeye atmaz. Kötü koku, küf ve mikroplardan sizi korur.

Genel olarak merdiven halısı satın alırken dikkat edilecekler;

  • Anti bakteriyel özellikte olması,
  • Kesinlikle tüylenme yapmaması,
  • Elde yıkanabilmesi,
  • Montajının kolay olması,
  • Kaydırmaz özellikte olması,
  • Kolay taşınabilmesi,
  • Leke ve kir tutmaması,
  • Dekoratif ve şık olması,
  • İstenilen ölçülerde şekillendirilebilmesidir.

Merdiven halısı alırken son olarak dikkat etmeniz gereken kolay temizlenmesidir. Elde ya da makinede yıkanabilen merdiven halıları, size büyük kolaylık sağlar. Gün içerisinde yoğun olarak kullanıldığında kolay kirlenebileceği için ya rahat temizlenen malzemeden üretilenleri ya da leke tutmayan modelleri tercih etmelisiniz.

Merdiven Halısı Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Merdiven halısı fiyatları; hazırlanacak merdiven halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Merdiven halıları ayrıca evler için ayrı, ofisler için ayrı özellik ve boyutlarda üretilebilmektedir. Dolayısıyla ebatları, malzeme türü, kullanım amaçları da merdiven halısı fiyatlarını etkiler.

Golden Carpet olarak müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Merdiven halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın. İş yerleriniz ve evleriniz için uygun ödeme koşulları ve ekonomik fiyatlar sunalım…

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484