Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Promosyon Halı Neden Kullanılır?

Firma Tanıtımlarında Promosyon Halı Avantajları

Hastaneler, ofis ve iş yerleri, kamu kurumları, okullar, yurtlar, apartman ve site girişleri, fabrikalar, spor merkezleri, restoranlar, oteller, AVM girişleri ve benzin istasyonları gibi yerlerde kullanılan promosyon halılar son yıllarda sıkça karşımıza çıkar oldu. Firmanın ya da markanın kendini tanıtmak için kullandığı araçlardan biri olan promosyon halılar, kurumsal kimliğe uygun şekilde istenilen ebatlarda üretilebiliyor.

Peki promosyon halılar neden kullanılır? Promosyon halı avantajları neler? Ev ve iş yerlerinde kullanılan halılardan farkları var mı? Yakından bakalım…

Promosyon Halı Markanıza Neler Katacak?

Bahsettiğimiz gibi otellerden hastanelere, eğitim kurumlarından kamu kuruluşlarına kadar farklı alanlarda karşımıza çıkan promosyon halılar öncelikli olarak reklam amaçlı kullanılır. Bunun nedenli halı üzerine logo ve slogan işlenebilmesi, markanın mesajının konumlandırılabilmesidir. Firmalar, logolu promosyon halılarla ziyaretçilerinin aklında kalabilir, potansiyel kitlelerinin ilgisini çekebilirler.

Genel olarak promosyon halı avantajları nelerdir dersek;

  • Marka logonuzun akılda kalmasını sağlar.
  • Firmanızın kurumsallığını arttırır.
  • Kiri ve nemi toplayarak mekanınızın daha az kirlenmesine neden olur.
  • Dekorasyona katkı sağlar, göze hoş gelir.
  • Ekonomik yoldan tanıtım yapmanızı sağlar.
  • Firmaya, markaya, ürüne dikkat çekerek ziyaretçilerde merak uyandırır.

Sadece promosyon halının yararlarından bahsetmek olmaz. Promosyon halı alırken dikkat etmeniz gerekenlerden de bahsedelim. öncelikle kaymaz yapıda olmasına ve kir tutmamasına özen göstermelisiniz. Yıkanarak kolay temizlenmesi de önceliğiniz olmalı. Dekoratif özelliğine ve esnek kullanım alanı olmasına da dikkat edin. Logolu promosyon halılar marka yüzünüz olacağı için kendinizi iyi temsil etmelisiniz.

Promosyon Halı Fiyatlarını Etkileyen Faktörler Neler?

Promosyon halı fiyatları; hazırlanacak promosyon halının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Promosyon halı fiyatları, müşteri beklentilerine göre şekillenir, adet sayısına göre ekonomik fiyatlara mal olabilir.

Promosyon Halı Modellerimizle Kurumsal Çözümler Sunuyoruz!

İsimli halı konusunda uzman olan kuruluşumuz sahip olduğu engin tecrübeyi güncel ihtiyaçlarla birleştirerek, en güzel promosyon halı modellerini siz değerli müşterileri için imal etmektedir. Promosyon Halı modelleri sizlerin istekleri ve beklentileri doğrultusunda özel olarak uzman ekibimiz tarafından tasarlanabildiği gibi, tarafınızca temin edilen bir görsel materyali halının yüzeyine uygulayabilme imkanımız bulunmaktadır.

Promosyon maksadı ile kullanacağınız halının malzemesi firma kurumsalı, markaya özgü logo ya da promosyon olma niteliğini halıya yansıtacak herhangi bir görsel çalışma olabilir. Üretmiş olduğumuz tüm halı modelleri estetik olduğu kadar kullanışlı ve kalıcı niteliklidir. Halılarımız anti alerjik, bakteri barındırmayan malzemeden üretilmiştir.

İster logolu ister özel resim olsun aramış olduğunuz çözüm bir telefon kadar yakın! Golden Carpet promosyon halı alanında en kaliteli çözümleri en ucuz fiyat ayrıcalığı ile sizlere sunuyor!

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484