Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Halı Seçerken Bunlara Dikkat Edin!

Markanıza Görsellik Kazandırın! - Neden Logolu Halı Kullanmalısınız?

Daha fazla müşteri çekmek için markanızı oluşturmak ve bilinirliğini arttırmak tüm işletmeler için bir önceliktir. Tüketiciler sizi markanızla tanımlamaya başlar ve yeterince iyi bir izlenim bırakırsanız şirketinizin sunduğu ürün ve hizmetlere bir daha ihtiyaç duyduklarında sizi hatırlayacaklardır. Özel yapım logolu halı modellerini kullanmak, şirketinizin tüketicinin daha fazla dikkatini çekmesine yardımcı olabilecek iyi bir stratejidir.

Logolu halı ile birisi mağazanıza girdiğinde, o kişinin göreceği ilk ve son şey logonuzdur. Sadece birkaç saniyeliğine baksalar bile yine de bir izlenim oluşturmak için yeterlidir ve tüketicilerin sizi hatırlamalarına yardımcı olacaktır. Aşağıda tüm bu söylediklerimizi gerçekleştirebilmeniz için logolu halı ile sağlayabileceğiniz avantajlardan ve nelere dikkat etmeniz gerektiğinden kısaca bahsettik.

Renkler ve Kimlik Önemli! – Logolu Halı Alırken

Özel logolu halı tasarımlarınızda logonuzun, marka isminizin, yer verecekseniz web sitesi adresinizin ve diğer tüm bilgilerin net bir şekilde okunduğundan emin olun. Aksi takdirde, o kadar etkili olmaz ve tüketiciler markanızı benzer bir logoya sahip başka bir şirketle özdeşleştirebilir. Kullandığınız renkler kurumsal kimliğiniz açısından genel renk düzeninizle tutarlı olmalıdır.

Örneğin, logonuz açık mavi ise, logolu halı seçerken koyu mavi değil, açık mavi bir tercihte bulunmanız daha doğrudur. Logolu halı için kontrol edilmesi gereken bir diğer şey de temel rengidir çünkü logo ve diğer bilgilerin temel renkle karışmasını istemezsiniz veya müşterileriniz bunu net bir şekilde göremez.

Doğru Boyut ve Şekillerle Fark Edilin! – Logolu Halı Önerileri

Logolu halı seçerken doğru boyut ve şekle dikkat etmek de son derece önemlidir. Dikdörtgen logolu halı ve paspas modelleri geleneksel şekildir ancak diğer seçenekler arasında oval, dairesel desenler ve bir ucu düz, diğer ucu yuvarlak olan şekiller bulunur. Logonuza ve kullanılacağı alana en uygun boyut ve şekli seçebilmeniz için biraz vakit ayırmanız çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlayabilir.

Kalite ve Tasarımı İhmal Etmeyin! – Logolu Halı Seçerken

Logolu halı modelleri için genel tasarımın yanı sıra küçük ayrıntılara da dikkat edilerek profesyonel bir görünüm yakalamaya özen gösterilmelidir. Arkası kaymaz, kaliteli malzemelerden yapılmış logolu halı modelleri seçmeli, ayrıca amacına uygun doğru bir tasarıma yönelmelisiniz. Örneğin, bir giriş yolunun dışına bir iç mekan halısı koymamalısınız. Çünkü iç mekan halıları dış etkenlere dirençli olacak şekilde tasarlanmamıştır. Çok daha hızlı yıpranacak ve müşterileriniz için çok fazla koruma sağlamayacaktır. Bu da logolu halı seçerken şık ve etkileyici bir görünüm yakalayacak bir tercihte bulunsanız bile zamanla bu etkileyici yönünün azalacağı anlamına gelir.

Olumlu Bir İlk İzlenim Yaratın!

Müşterileriniz üzerinde her fırsatta olumlu bir izlenim bırakmak önemlidir ve iyi tasarlanmış, iyi yerleştirilmiş logolu halı modelleri bunu yapmanıza yardımcı olabilir. Logolu halılar canlı, renklidir ve şirketinizin ayrıntılara çok dikkat ettiğini ve müşterilerinizi önemsediğinizi gösterir. Müşterilerin iş yaparken kendilerini rahat hissettikleri bir ortam oluşturmaya yardımcı olurlar ve insanların hizmetlerinize veya ürünlerinize bir daha ihtiyaç duyduklarında sizi hatırlamalarını sağlarlar.

Basit ama benzersiz olan marka logonuzu oluşturmak için eminiz çok zaman ve emek harcadınız, bu yüzden neden her fırsatta onu kullanmayasınız? Kaliteli logolu halı modellerine yatırım yapmak, müşterilerinizin işletmenizi ziyaret ederken gördükleri ilk ve son şeyin logonuz olmasını sağlayacaktır ve bu da marka bilinirliğinizi arttırmanız için etkili bir yöntemdir.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484