Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Çocuk Odası Halısı

Çocuk Odası Halılarında Sağlığa Dost Malzeme Kullanmanın Önemi!

Çocuk halıları, çocuklarımızın odalarında hem dekoratif özellikte hem de zemini kaplaması amacıyla kullanılan ürünlerdir. Ev dekorasyonuyla da bütünlük sağlayan çocuk halıları, çocukların hoşuna gidecek konseptlerin yanı sıra, leke tutmayan kolay temizlenebilir özelliğe sahip olmaları, sağlığa zararlı madde içermemeleri, hassas ciltlere zarar vermemeleri nedeniyle tercih edilir.

Rengarenk modellerde, çizgi film ve animasyon karakterlerini içeren, eğlenceli ve dikkat çekici çocuk odası halılarında sadece tasarım değil ürün kalitesi de çok önemlidir. Peki ürün kalitesini arttıran etkenler neler, çocuk odası halısı satın alınırken neleri göz önünde bulundurmalısınız? Birlikte bakalım…

Çocuk Odasına Halı Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Çocuklar odalarında çokça vakit geçirir. Oyun oynar, yemek yer, ders çalışır… Dolayısıyla odalarındaki her eşya onun fiziksel ve ruhsal gelişimini etkiler. Dolayısıyla çocuk halısı alırken dikkat etmeniz gereken hususlar vardır.

Çocuk halısı satın alırken dikkat edilecek en önemli nokta halıların anti bakteriyel özellikte olmasıdır. Dolayısıyla polyamid malzemeden üretilmiş olmasına dikkat etmelisiniz. Polyamid, bakteri oluşumunu engellediği için çocuklarınızın sağlığını tehlikeye atmaz. Kötü koku, küf ve mikroplardan sizi korur.

Oyun oynarken kullandığı yun hamurları, boyalar ile yiyecek ve içecekler halıya dökülebilir. Dolayısıyla dikkat edilmesi gereken bir diğer husus halı tercihi yapılırken leke tutmayan ve kolay temizlenen materyalden üretilmiş halıları almaktır. Leke tutmayan halıların temizliği kolaydır ve vaktinizi boşa harcamanıza neden olmaz. Bunun yanında uzun ömürlü kullanılacaktır.

Çocuk halısı alırken dikkat edilecek bir diğer konu da yumuşak dokulu bir halı almaktır. Çocukların üzerinde oynadıkları, yeri geldiğinde düştükleri ve yuvarlandıkları bu halıların anti statik özellikte olmasına dikkat etmelisiniz. Deri ile temasında tahrişe neden olmayan, kaşındırmayan çocuk halıları almalısınız. 

Dikkat edilmesi gereken diğer bir detay ise halının kaydırmaz tabanlı olmasıdır. Kaymaz halılar sayesinde çocuğunuzun düşme veya yaralanma gibi sorunlarla karşılaşmasını önlemiş olursunuz.

Golden Carpet Güvencesiyle Çocuklarımız İçin Sağlıklı Yaşam Alanları!

Çocuk halısı tasarımlarında çığır açan firmamız yavrularınızın sizin için ne kadar değerli olduğunu biliyor ve sağlıklı, bakteri oluşumunu engelleyen, kir barındırmayan ürünleri sizlere sunuyor.

Çocukların evlerde en çok oyun oynadıkları alan halıların üstleridir ve bu halıların mutlaka polyamid  olması gerekmektedir. Polyamid ürünler bakteri ve kötü maddelerin oluşmasını engeller firmamızın tüm halıları %100 polyamid olmakla birlikte, TSE belgeli ürünleri kullanmaktayız.

İstediğiniz herhangi bir deseni dilediğiniz renklerde ve ebatlarda sizler için üretiyoruz.
Çocuk halılarınız için  çizgi film karakterlerinden, sevimili hayvanlardan, doğa motiflerine kadar bir çok resmi ve deseni seçebilirsiniz. Çocuğunuzun çizdiği resmi çocuğunuz ismi ile bir haftada sizlere teslim edebiliriz. Çocuk odasına uygun halı bulma zorluğundan Golden Carpet aracılığı ile kurtulun. Yapmanız gereken tek şey odanızın ebatlarını ve istediğiniz deseni bize belirtmek!

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Siparişinizi vermek için bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz.

Çocuk halılarımız için desenin kodu ile birlikte yazılmasını istediğiniz ismi, yapılmasını istediğiniz değişiklikleri bildirmeniz yeterlidir. Siparişiniz onaylandıktan sonra 5 iş günü içerisinde kapıda ödeme seçeneğiyle birlikte kargoya verilir.

[widget-129]

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484