Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Logolu Halı Avantajları

Özgün Halı Tasarımları Çalışanların Performansını Dahi Etkiler!

Logolu halılar firmaların tanıtımda ya da kurumsal imaj oluşturmada kullandıkları halılardır. Markanın logosunun yer aldığı bu halılar, hem ziyaretçilerin dikkatini çeker hem de promosyon olarak verilebilir. Logolu halı üretimleri kurumsal renklerde yapılır, tanıtım dışında çalışanların performansından ofisin dekorasyonuna kadar farklı avantajlar sağlar. Bunlara yakından bakacak olursak…

Logolu Halının Önemi Nedir? Logolu Halı Özellikleri Ne Olmalı?

Çalışma alanlarınızın dekor düzenlemesi yapılırken mutlaka halı seçiminde doğru ürün kullanılmalıdır. Logolu halılar sadece bir halı değil aynı zamanda güzel bir dekordur. Halı bir dekorasyon aracı olduğu için, renk ve desen tasarımı oldukça önemli bir konu teşkil eder.

Logolu halı, çalışılan alanı en kolay biçimde kurumsallaştıran bir öğedir ve aynı zamanda çok yönlü ve esnek bir yapıya sahip olması sayesinde kumaş ve diğer yüzeyleri harmanlama olanağı sağlamaktadır.

İster sade olsun ister canlı, halı tasarımında seçilen renkler birbiriyle kombinasyon yapılarak harika sonuçlar verebilir. Çalışma alanlarınızda özel desen ve dokuları sayesinde logolu halı ve kilimler, mobilyaların altında bir fon oluşturmaktan çok daha öte, önemli birer tasarım projesi haline gelmiştir. Ofislerinizde farklı renklerin logo tasarımlı halılara uygulanması çalışan personelin performansını da arttırabilir ve pozitif enerji dağıtabilir.

Desenlerin duygusal ve pozitif enerji etkisi yetkili kişiler tarafından tespit edilmiştir. Özellikle sağlık sektöründe, kliniklerde kullanılır. Turuncu ve kırmızı gibi etkileyici renkler ise hareketlilik ve canlılık yaratmak için kullanılır. Bu nedenle turizm sektöründe, otellerde, müşterileri motive etmek ve canlandırmak için hep canlı renkler tercih edilir. Logolu halıda renk seçimi, kişinin hayal gücünün sınırları ile doğru biçimde bir çeşitlilik içindedir. Toprak tonları ya da deniz mavisi gibi yalın renkler genellikle sakinleştirici bir etki ya da kurumsal bir kimlik yaratmak için kullanılabilir.

İleri teknolojisi sayesinde günümüzün halı tasarımında, birbirinden çeşitli birçok seçenek sunulmaktadır. Halıda görsellik, kalite anlayışını da tetiklemektedir. Dolayısıyla logolu halılar firma kalitesini sergilemek açısından da önemlidir.

Çalışma ortamında bir değişiklik yapma kararı aldıysanız, değişime mutlaka halınızdan başlamalısınız. Bu sayede halıda ister sade ister canlı renkler seçmiş olun, tüm alanın görünümünde bir değişiklik sağlamış olursunuz.

Logolu Halı Fiyatlarını Neler Etkiler?

Logolu halı fiyatları; hazırlanacak logolu halının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Logolu halı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Golden Carpet Farkıyla Logolu Halılar!

Golden Carpet logolu halı sektörünün öncüsü haline gelmiş ve kullanıcıların istekleri doğrultusunda konseptlerine uygun birçok çalışmaya imza atmıştır. Size uygun çalışmaları grafiker arkadaşlarımız ile tasarlayarak birçok farklı seçenek sunmakla beraber en iyi ve kalıcı çözümlere yönelik hizmetler sunmaktayız. Logolu halı ürünlerinin yoğun trafiğe maruz kaldığı ortamlarda kullanıldığı düşünülerek, ürünlerimizde toz barındırmayan polyamid ve anti bakteriyel içerikli ürünleri kullanarak sağlığınıza önem vermekteyiz.

[widget-129]

Kullanım alanlarında polyamid, anti bakteriyel içeriklerinin yanı sıra, logolu halılarda özel isteklere ve hastalıklara karşı antialerjik içerikli ürünler ile de çalışarak kullanıcılarımızın sağlığına özen göstermekteyiz. Güvenle kullanabileceğiniz logolu halılara bizler ile ulaşın!

Yorum Yap

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484