İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 670 36 37
Sektörünün Öncüsü Golden Carpet! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi

Uçak Çözümleri

Özel Döşeme Uçak Halıları

Uluslararası havacılık standartlarına uygun, hem dekoratif hem de dayanıklı uçak halıları ile kurumsal kimliğinizi tamamlayın!

%100 polyamid malzemeden üretilen uçak halılarımız, anti bakteriyel özellikleri sayesinde yolcularınızın sağlığını düşünür, bakteri ve mikrop oluşumuna izin vermez. Ayrıca leke tutmamasıyla da kolay temizlenir, masraf çıkarmaz. Tüm sertifikalara sahip uçak halılarımız, alev almama ve zehir tutmama avantajına da sahiptir.

Zevkinizi yansıtacak uçak halıları tasarımları için Golden Carpet deneyiminden yararlanın, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayın.

Gösterilecek görsel bulunamadı.

Konforlu Uçaklar İçin Golden Carpet Kalitesiyle Tanışın!

Uçak Halısı Üretimlerimiz

Üretimini yaptığımız uçak halısı modellerimizi inceleyin, firmanıza uygun tasarım talepleriniz için ekibimizle iletişime geçin. Uzman ekibimiz ve güler yüzlü personelimiz ile telefonun diğer ucunda sizler bekliyoruz!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak bizi arayabilir veya info@goldencarpet.com.tr ye mail atabilirsiniz. Uçak halısı modellerimiz arasından seçim yapabilir, istediğiniz renk ve desenleri belirtebilir, halılarınıza logo ve isim yazdırabilirsiniz.

Uçak halısı fiyatları; hazırlanacak uçak halısının ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Uçak halısı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.

Firmamız başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermektedir. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Sipariş Verin