Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Uçak Çözümleri

Özel Döşeme Uçak Halıları İle Kaliteyi Yansıtın!

Uluslararası havacılık standartlarına uygun, hem dekoratif hem de dayanıklı uçak halıları ile kurumsal kimliğinizi tamamlayın!

Kalitesiyle etkileyen, %100 polyamid malzemeden üretilen uçak halı modellerimiz, anti bakteriyel özellikleri sayesinde yolcularınızın sağlığını düşünür, bakteri ve mikrop oluşumuna izin vermez. Ayrıca leke tutmama özelliğiyle etkileyen uçak halısı çeşitlerimiz kolay temizlenir, masraf çıkarmaz. Özel üretim uçak halıları, alev almama ve zehir tutmama avantajına da sahiptir.

Markanızın kurumsal kimliğini yansıtacak uçak halısı tasarımları için Golden Carpet deneyiminden yararlanın, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlayın!

Ucak Halisi

Konforlu Uçaklar İçin Golden Carpet Kalitesiyle Tanışın!

Uçak İçin Halı Seçenekleri Golden Carpet’ta! Güvenilir Ulaşımı Anti Alerjik Halılarla Sağlayın!

Uçak tasarımlarınızın en önemli parçası olan uçak halısı modelleri ile yolcuların güvenliğini ve sağlıklarını korumaya ne dersiniz? Halı üretiminde 20 yıllık tecrübemizi kullanarak hazırladığımız tasarımlarla alanında uzman tasarım, üretim ve satış ekibimizle tanışmanızın tam sırası! Zengin renk seçenekleri, özgün tema ve desenlerle sağlığa dost malzemelerin bir araya geldiği Golden Carpet kalitesi sizi bekliyor!

golden carpet uçak halısı

Mağazamıza Gelin!

Uçak halısı modellerimizi yakından görmek ve satış danışmanlarımızdan bilgi almak için mağazamızda bir kahve içmeye gelin.

Bizi Ziyaret Edin »
uçak halıları

Halınızı Seçelim!

Deneyimli satış uzmanlarımızın önerileri ile uçaklarınıza ve bütçenize uygun, kullanışlı ve estetik uçak halısı seçiminizi yapın.

Satış Danışmanınızla Görüşün »
uçak halı

Kaliteyi Hissedin!

Özel üretim uçak halısı çeşitlerinden birini seçerek modernlikle kaliteyi bir araya getirin, yanmaz ve anti alerjik özelliği keşfedin!

Uygun Fiyatlarla Alın »

%100 Sağlığa Dost Uçak Halıları!

Anti bakteriyel özelliğe sahip polyamidden ürettiğimiz uçak halı modelleri, yolcuların ve çalışanların sağlığını korurken alerjik durumlara neden olmaz, kolayca alev almaz.

Uçak Halı Çeşitlerinde Güven ve Kalitenin Adı: Golden Carpet! Hijyenik ve Anti Alerjik Ürünlerle Evde Olma Hissi Yaşatır!

Özel ya da yolcu uçaklarının ihtiyaçlarına yönelik, şık ve dikkat çekici tasarımlar, kolay kullanım özellikleri ve sağlığa dost üretimlerle ofis halısı seçiminizde Golden Carpet ayrıcalığını yaşayın! Sektörel deneyimimiz, alanında uzman kadromuz ve memnuniyet odaklı yaklaşımımızla satış öncesi ve sonrası her zaman yanınızdayız!

Profesyonel Ekip

Alanında deneyimli tasarım ekibimizle istediğiniz tema ve desenlerde, ihtiyaç duyduğunuz boyutlarda uçak halıları üretimi yapıyoruz.

En İyi Malzeme ve Kalite

Anti bakteriyel özelliğe sahip polyamid malzeme kullanarak sağlığınızı düşünüyor, sizler için güvenli yaşam alanları oluşturuyoruz.

Yüksek Teknoloji ve Yaratıcılık

Gelişmiş teknolojiye sahip üretim parkurumuzda mekan şartlarına ve zamana dayanacak uzun ömürlü uçak halı modellerine imza atıyoruz.

uçak halısı fiyatları

Güvenli Teslimat

Türkiye’nin her bölgesine, deneyimli ekiplerimiz ve geniş araç filomuzla uçak halılarınızın herhangi bir zarar görmeden teslim edilmesini sağlıyoruz.

Kolay Kullanım

Yıllarca sorunsuz kullanacağınız, basit temizleyicilerle hijyenini sağlayabileceğiniz, rahatlık ve konfor sunan uçak halılarını sizlerle buluşturuyoruz.

Satış Sonrası Hizmet

Ürün ve hizmet kalitesini sadece üretim esnasında değil, satış sonrasında da takip ederek koruyor, her türlü sorunuz ve sorunlarınız için destek veriyoruz.

Uçak Halısı Üretimlerimiz – Özel ve Yolcu Uçakları İçin Neler Yaptık?

Firmanızın uçak filosu için kurumsal kimliğinizi doğru şekilde yansıtacak özel üretim uçak halıları istiyorsanız en şık tasarımlı ve kullanışlı Türkiye’nin en iyi uçak halısı modelleri ile birçok güvenilir seçenek sunuyoruz… Firmalar için tasarım ve üretimini gerçekleştirdiğimiz uçak halılarımızı yakından inceleyin, siz de istediğiniz desenlerde uçak halısı modelleri için bizimle iletişime geçin!

Tüm fotoğraflarımız için Instagram hesabımızı ziyaret edebilirsiniz: Instagram

uçak halı fiyatları

Yaza Özel Uçak Halıları Kampanyası!

Yolcuların Güvenliğini Sağlayan En Özel Uçak Halısı Modellerini İndirimli Fiyata Alın!

Bilgi Al
uçak için halı

Alev Almaz Özelliğiyle Güvenilir

Üretildiği malzemeyle yolcularınızın güvenliğini üst düzeye çıkaran uçak halıları tercihinizi yapmak için çok fazla beklemeyin!

Golden Carpet olarak uçakların güvenli yolculuklarını desteklediğimizi biliyor muydunuz? Özel üretim uçak halısı modellerimiz alev almayı geciktiren ipliklerle üretilir, zehirli duman çıkmayan özelliğiyle güvenliği ve konforu sağlar. %100 polyamid malzemesi ve şık tasarımlarıyla yolcuların dikkatini çekme konusunda da iyi bir tercihtir.

Herhangi bir durumda kolayca alev almayan uçak halısı türleriyle uçaklarda güvenliği en yüksek düzeylere ulaştırın, olası panikleri önleyin!

Kolay Temizlenebilen Hijyenik Yapı

Dökülen yiyecek ve içecekler zeminde iz bırakmasın, kolayca temizlenebilsin ve uçaklar yeni seferlere anında hazır hale gelebilsin diye halılarımızı özel olarak üretiyoruz!

Uçak halısı üzerine dökülenlerden korkmadan, yolculukların keyfinin çıkarılmasını istiyorsanız kolay temizlenebilen malzemeyle üretilmiş uçak halısı modellerini tercih etmelisiniz. Neme ve suya dayanıklı, kolayca kuruyabilen ve aynı zamanda kir tutmayan formülüyle etkileyici halı yüzeylerine Golden Carpet kalitesiyle erişin.

Kaliteden ödün vermeyenlerin uçak halı markası olmaktan sevinç ve gurur duyuyoruz. Siz de ürünlerimizi keşfetmeye başlayın!

uçak halısı modelleri
uçak için halı

Anti Bakteriyel Malzeme Kalitesi

Uçak yolculuklarında yaşanabilecek her duruma karşı hijyenik kalabilen anti bakteriyel halı yüzeyleriyle karşılaşmaya hazır olun!

Alerjik bünyeli kişilerin ve çocukların güvenliğini sağlamak ve aynı zamanda uçak içi tasarımla uyumu ve şıklığı yakalamak istiyorsanız anti bakteriyel ve anti alerjik özelliklere sahip uçak halı modellerini tercih etmeli, yolcularınıza hoş bir seyahat deneyimi yaşatmalısınız.

Dilediğiniz ebatta ve desende anti bakteriyel uçak halısı modellerini sitemizden inceleyebilir, özel üretim uçak halısı siparişi verebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Siparişinizi vermek için iletişim adreslerimizden yararlanarak satış danışmanlarımıza ulaşabilir veya mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Uçak halıları için desen, renk ve özel taleplerinizi belirterek telefon ya da mail yoluyla sipariş oluşturabilirsiniz.

Uçak halısı fiyatları; hazırlanacak uçak halısı ölçülerine, tasarım ve baskı detaylarına, malzeme ve renklerine, adedine ve özel beklentilere göre belirlenmektedir. Müşterilerimizin ilk olarak taleplerini öğrenir, ardından üretim detaylarına uygun olarak fiyatlandırma yaparız. Uçak halısı fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi almak için bize telefon yoluyla ulaşabilirsiniz.

Golden Carpet olarak başta İstanbul olmak üzere Türkiye’nin hemen her şehrine halı, paspas, yolluk tasarım ve üretim hizmeti vermekteyiz. Otel, ofis, fuar, uçak ve yat gibi kurumsal çözümlerimizde ise ulusal ve uluslararası faaliyet göstermekteyiz.

Uçak halısı seçimi yaparken üretim malzemesinin kalitesine, yıllarca kullanılabilecek dayanıklılıkta olmasına ve kolayca temizlenebilmesine dikkat etmelisiniz. Kolay yerleştirilebilmesi ve istenildiği zaman çıkarılabilmesi de seçim önceliklerinizden olmalı. Uçak halısı hakkında detaylı bilgi almak ve seçimizi kolaylaştırmak için bize ulaşın.

Sipariş Verin

Hali Siparisi 15
İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484