Sektörünün Öncüsü Golden Carpet ! Firmalara Özel Tasarım Halı ve Paspas Üretimi
0 Ürün Sepeti Gör

Sepetinize ekli ürün bulunmamaktadır.

Üretim

Yaratıcı Tasarım Çizgilerimizi Teknolojiyle Buluşturuyoruz!

Gelişmiş üretim parkurumuzda kalite standartlarından ödün vermeyerek kusursuz işçiliğe sahip halı, kilim ve paspas üretimleri yapıyoruz.

Ev ve iş yerleri başta olmak üzere otel, holding, eğitim kurumları, uçak, yat, hastane ve kamu kurumları için Avrupa standartlarında, son teknolojik ekipmanlarla, yaratıcı ve yenilikçi bakış açısıyla tasarım ve üretim desteği sunuyoruz. Üretim sonrası güvenli teslim ve uygulama hizmeti sunarak ürününüzü eksiksiz teslim almanızı sağlıyoruz.

En yeni teknoloji üretim merkezimiz, tasarım atölyemiz, alanında uzman ekibimizle isteklerinizi dört dörtlük yerine getirmek için her türlü teknik yeterliliğe sahibiz!

Hali Uretimi 6

Sizler İçin Tasarlıyor ve Üretiyoruz!

Golden Carpet Hali 2

Tasarım Atölyesi

Yaratıcı bakış açısı ve yenilikçi fikirlerle mekanınıza özel tasarım yapıyor, dijital çizimlerimizi elle tutulur hale getirerek mekanınızla buluşturuyoruz.

Ürün geliştirme sürecini hızlandıran ileri nesil proseslerimiz ile detaylı tasarımları, ince detayları, estetik ve fonksiyonel beklentilerinizi karşılayacak şekilde bir araya getiriyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanırken yüksek hassasiyetle çalışarak hayalinizdeki tasarımların gerçeğiyle bire bir aynı olmasını sağlıyoruz.

Markanızı tanıtacak logolu halılardan promosyon halılara, çocuk odası halılarından yat halılarına kadar sınırsız tasarım imkanı sunuyoruz.

Tasarım Atölyemizi Görün

Üretim Merkezi

Farklı mekanların ve projelerin üretim ihtiyaçlarını donanımlı atölyelerimiz ve deneyimli ekibimizle karşılamaya devam ediyoruz!

Marka tanıtımından mekan konforuna kadar dilediğiniz her tasarım için üretim ve uygulama esnekliği sunarak memnuniyet odaklı bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Tasarımcılarımız ve üretim personelimizle maksimum verimlilik prensibi çerçevesinde çalışıyor, donanımlı atölyemizde beklentilerinizi karşılıyoruz.

Tasarımdan üretime her süreçte deneyimli bir ekiple hareket ediyor, teknolojinin imkanlarını kullanarak kısa sürede ürünlerinizi hazırlıyoruz.

Üretim Merkezimizi İnceleyin
Hali Uretimi 4
Hali Uretim

Dikkat Çekici Tasarımlar Bu Atölyeden Çıkıyor!

Mekanınıza Özel Üretim Çözümlerimizi Öğrenin…

Bilgi Al
Hali Firmasi 6

Uzman ve Deneyimli Ekip

Her biri alanında uzman, kendini geliştiren ve sektörün yeniliklerine ayak uyduran başarı odaklı ekibimizle dikkat çeken işlere imza atıyoruz!

Deneyimli grafik tasarımcılar, teknik uzmanlar ve üretim ekibinden oluşan kadromuz, her geçen gün edindikleri bilgi ve birikimle beraber iş disiplinlerinden taviz vermeden müşterilerimizin beklentilerini karşılamaya devam ediyorlar. Halı ve paspas üretiminde deneyimimizi hayata geçiriyorlar!

İşin uzmanından hizmet almak, mekanlarınıza farklılık ve ayrıcalık kazandırmak istiyorsanız gelin, tanışalım.

Ekibimiz

Geniş Üretim Yelpazesi

Yaratıcılık ve konforu bütünleştiren tasarım algımızla evleriniz, iş yerleriniz ve mekanlarınız için halı ve paspas çözümleri sunuyoruz.

Çocuk odası, ofis, otel, uçak, araba, yat, fuar ve daha birçok alanda müşterilerimize özel tasarım, üretim ve uygulama desteği sağlıyoruz. Markasını tanıtmak isteyen firmalar için logolu halılar üretiyor, çocuklarının konforunu ve mutluluğunu düşünen aileler için figürlü halılar tasarlıyoruz. Golden Carpet olarak her beğeniye ve isteğe cevap veriyoruz!

Kurumsal ve özel projeler için yaratıcılığın, tasarımın ve üretimin sınırlarını zorlamaya devam ediyoruz!

Uygulama Alanları
Hali Uretimi 3
Hali Satisi 3

10000’den Fazla Mutlu Müşteri

Kurulduğumuz günden bu yana Türkiye’nin her yerinde, kişi ve firmalara halı, paspas ve yolluk tasarım ve üretim hizmeti sunduk.

Sektörel deneyimimizle kurumsal firmalar, belediyeler, ulaşım araçları, anaokulu ve kreşler, hastaneler için kaliteli projeler gerçekleştirdik. Reklam ve tanıtım amaçlı firmalara logolu paspaslar hazırladık, müşterilerimizin evleri için rengarenk halılar ürettik. Konsept belirlemekten projelendirmeye, tasarımdan üretime, uygulamadan danışmanlığa kadar partnerlerimizin yanında olduk.

Tamamen beklentilerinize ve fikirlerinize özgü, ihtiyaçlarınızı karşılayacak ürünler arıyorsanız doğru yerdesiniz!

Referanslar

20+

Yıllık Deneyim

Türkiye’nin en deneyimli halı ve paspas tasarım ve üretim firması.

8000+

Kişisel Uygulama

Yaşam alanlarına özel kaliteli halı, paspas ve yolluk üretimleri.

4000+

Kurumsal Çözümler

Otel, ofis, restoran, hastane ve eğitim merkezleri için kurumsal hizmetler.

%100

Memnuniyet

Satış öncesi ve sonrası destekle yüksek müşteri memnuniyeti.

İletişime Geç
İletişime Geç +90 (212) 8038484